Reklama

Cities: Skylines dla Windows

Colossal Order(Płatność)

Ocena użytkownika8

Symulacja budowania miasta i zarządzania

Cities: Skylines by Colossal Order to gra symulacyjna, która pozwala zaprojektować i zbudować megalopolis od podstaw. Możesz zarządzać nim do perfekcji lub instalować mody, aby jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę.

Piękne i elastyczne

Cities: Skylines przyjmuje bardziej elastyczne podejście do gatunku symulacji miejskich, tworząc nowe wrażenia. Pozwala stworzyć miasto i zobaczyć, jak rozwija się zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac (jeśli chcesz grać na urządzeniach mobilnych, możesz wypróbować Bit City).

Możliwości wielkości miasta są zróżnicowane, co pozwala Ci grać jako duży, jak chcesz. Edytor map pomaga określić, gdzie i jak ma wyglądać Twoje dzieło. Możesz też grać w tę grę offline.

Reklama

Rozgrywka jest dość intuicyjna. Po prostu zaczynasz od wybrania mapy i nazwania swojego miasta. Następnie ustawiasz statystyki, które zmieniają otoczenie, aby rozpocząć budowę.

Rozwijaj swoje miasto

Gra przeniesie Cię na mapę. Tutaj znajdziesz wszystkie opcje u dołu ekranu, aby ułatwić dostęp.

Po opracowaniu miasta możesz również zarządzać nim do perfekcji. Każda okolica może otrzymać określony zestaw zasad i zasad, co dodaje zabawny, realistyczny aspekt do gry. Mieszkańcy są interaktywni i będą działać zgodnie z tym, jak ich zorganizujesz.

Być może najbardziej ekscytującą częścią gry jest możliwość modyfikacji. Społeczność stworzyła szeroką gamę dodatków, które możesz dodać, aby gra była dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Istnieje już ponad 35 000 stworzonych przez społeczność modów, które pozwalają między innymi latać po Twoim mieście, dodaj skateparki, ulepsz mieszkańców i sztuczną inteligencję ruchu.

Fantastyczna gra

Chociaż ta gra nie jest idealna, jest do niej bardzo zbliżona, zwłaszcza jeśli w obraz zaangażowane są mody. Grafika jest piękna, rozgrywka elastyczna, a twoje możliwości prawie nieskończone. Cities: Skylines wyraźnie dominuje nad swoim największym konkurentem, SimCity, i jest to jedna z najlepszych dostępnych gier.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Cities: Skylines, dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
Polski
Dostępne języki:
  • Polski,
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Colossal Order

Cities: Skylines dla PC

Colossal Order(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Cities: Skylines. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama