Reklama

Purble Place dla Windows

1.0

Oberon Media(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Pakiet mini-gier

Purble Place to zestaw trzech minigier w zestawie  firmy Microsoft w systemach Windows Vista i Windows 7. Wszystkie gry są świetne dla dzieci, ułatwiając rozwój koordynacji. dedukcja i umiejętności zapamiętywania w zabawny sposób.

Edukacyjne

Wiele gier komputerowych przeznaczonych dla dzieci stara się pomóc im rozwinąć umiejętności poznawcze i zwiększyć zrozumienie różnych pojęć podczas rozgrywki.

Purble Place to taki tytuł, lub a dokładniej zestaw trzech minigier, które skupiają się na pamięci, rozpoznawaniu wzorców, koordynacji ręka-oko i dedukcji. Czyni to poprzez kolorowe, urocze animacje, a także proste lokale.

Reklama

Typy gier

Możesz uzyskać dostęp do wszystkich trzech minigier, które składają się na Purble Place jako samodzielne aplikacje z ekranu głównego . Tam też możesz dostosować poziom trudności. Możesz go wybrać w zależności od wieku dziecka i doświadczenia z takimi puzzlami.

Wszystkie trzy są odpowiednie do zabawy dla bardzo małych dzieci i stanowią niedrogą alternatywę dla interaktywnych zabawek.

Purble Pairs

W pierwszym tytule gracz łączy pary symboli na panelu, co poprawia rozpoznawanie wzorów i pamięć, podobnie jak w przypadku Patterns Quiz i podobnych gier internetowych.

Comfy Cakes< /h3>

Druga skupia się na koordynacji wzrokowo-ruchowej, umieszczając dziecko w kuchni, aby dodało składniki i zrobiło ciasta. Możesz pomyśleć o Burger Maker, ale jeszcze mniej do rozważenia.

Purble Shop

Wreszcie, trzeci typ to gra dedukcyjna oparta na kolorach. Integruje również pewne liczby i zdrową, wciągającą grafikę.

Ogólnie rzecz biorąc, żadna z tych gier nie jest sama w sobie. Umieszczone w takim opakowaniu, stanowią jednak doskonały pakiet do nauki podczas zabawy. Obrazy są żywe i łatwe w nawigacji, dzięki czemu Purble Place jest zabawnym i pouczającym doświadczeniem za darmo.

Całkiem zdrowe

Wszystkie trzy gry zawarte w Purble Place mają kolorową grafikę, przyjemne pomieszczenia i, co najważniejsze, mają cel edukacyjny. Chociaż zestaw nie działa dobrze dla dorosłych odbiorców, ponieważ gry są mniej wyrafinowane niż nawet łamigłówki, takie jak Saper, jest to doskonały sposób na zwiększenie wartości czasu spędzanego na ekranie Twojego dziecka.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Purble Place, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Oberon Media

http://www.popcap.com/games/feedingfrenzy/

SHA-1:
52767cd3408befd9ab2a0e95f70f7294276c46cf
Filename:
PurblePlace.zip

Purble Place dla PC

1.0

Oberon Media(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Purble Place. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama