Reklama

Cockroach on Desktop dla Windows

1.1

Drive software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Jak usunąć karalucha na pulpicie?

Karaluch na pulpicie autorstwa Christophera Freville'a to szybkie, wydajne oprogramowanie, które wymaga tylko mniej wolnego miejsca w pamięci niż większość przeciętnych programów w kategorii Narzędzia domowe i hobby. Jest to obecnie bardzo popularne oprogramowanie w Indonezji, RPA i na Filipinach. Ta wersja karalucha na pulpicie ma zintegrowany silnik skanowania „robaków”, który nie tylko zapobiega rozprzestrzenianiu się karalucha na pulpicie, ale także zapobiega przyszłym infekcjom.

Aby zainstalować tę wersję programu Cockroach na komputerze, należy najpierw pobrać to oprogramowanie z jego witryny internetowej. Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, powinieneś odinstalować z komputera każdą inną wersję karalucha, którą mogłeś już wcześniej zainstalować. Następnie otwórz program Cockroach on Desktop i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Przeskanuj swój komputer w poszukiwaniu karaluchów. Po wykryciu wszystkich karaluchów możesz wyleczyć swój system lub zabić je za pomocą tego bezpłatnego programu.

Po odinstalowaniu aplikacji Cockroach na pulpicie pozostaje ikona na pulpicie. Powinieneś kliknąć tę ikonę prawym przyciskiem myszy i ją usunąć. W przeciwnym razie, jeśli spróbujesz odinstalować go za pomocą panelu sterowania, ikona może nie usunąć poprawnie. Na koniec, aby całkowicie usunąć tę aplikację, powinieneś uruchomić na swoim komputerze narzędzie do czyszczenia rejestru. Narzędzie do czyszczenia rejestru przeskanuje rejestr i usunie wszystkie pliki i ustawienia, które mógł tam umieścić Cockroach na pulpicie, umożliwiając bezproblemowe działanie komputera.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Cockroach on Desktop, 1.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows Vista
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Francuski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Drive software

http://www.drive-software.com

SHA-1:
387498e1b70fedc0565940c4937cae4b5c5be5af
Filename:
cockroachondesktop.exe

Cockroach on Desktop dla PC

1.1

Drive software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1 Cockroach on Desktop. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama