Reklama

Betting Exchange by BOOKIE Software dla Windows

3.01

BOOKIE Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Wymiana zakładów przez oprogramowanie bukmacherskie

Betting Exchange by Bookie Software to ekonomiczny, łatwy w użyciu EPOS, najlepszy system wymiany zakładów online na małą skalę z wysoką maksymalną częstotliwością zakładów i dla nowych firm z tylko jedną lokalizacją. W pełni wyposażone, gotowe do użycia oprogramowanie do wymiany zakładów. Giełda zakładów to system dwupoziomowy, który pozwala na jednoczesne prowadzenie wielu zakładów na wielu giełdach przy bardzo minimalnych nakładach z góry.

Giełda zakładów oferuje szeroką gamę książek sportowych i agregatorów, aby zaspokoić wszelkie potrzeby w zakresie zakładów online. Giełda Betfair została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo współpracować z większością przeglądarek internetowych i oferować szybki, niezawodny i bezpieczny sposób zarabiania pieniędzy na zakładach sportowych. Oprogramowanie bukmacherskie Betfair Exchange umożliwia przeglądanie tysięcy wydarzeń sportowych, wybieranie gry do obstawiania, stawianie zakładów i bezpieczne przesyłanie pieniędzy między kontami. Szybkie połączenia są dostępne dla wszystkich użytkowników.

Oprogramowanie bukmacherskie giełdy zakładów zapewnia prosty interfejs i przejrzysty interfejs użytkownika, dzięki czemu wszyscy użytkownicy mogą szybko i łatwo poruszać się po interfejsie. Oprogramowanie bukmacherskie Betfair Exchange zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić wszystkim użytkownikom łatwe logowanie i interakcję ze wszystkimi swoimi kontami. Odbywa się to za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności wpisywania skomplikowanych informacji, takich jak hasło, ani wprowadzania jakichkolwiek informacji w różnych formularzach. Giełda Betfair szybko staje się najpopularniejszą usługą bukmacherską online i rozwija się w niesamowitym tempie. Giełda Betfair to prawdziwa giełda zakładów, w której Twoje zakłady są Twoje. Mając to na uwadze, giełda Betfair firmy Bookie Software v.3.01 jest niezbędnym oprogramowaniem dla wszystkich bukmacherów online.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Betting Exchange by BOOKIE Software, 3.01 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
BOOKIE Software

http://www.bookie.ch

SHA-1:
33e6d9e76accddfa0f1c592b6e604cdb3a50cff0
Filename:
bookie_software.zip

Betting Exchange by BOOKIE Software dla PC

3.01

BOOKIE Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.01 Betting Exchange by BOOKIE Software. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama