Reklama

DriverPack Solution Online dla Windows

17.11.28

Artur Kuzyakov(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy aktualizator sterowników dla komputerów PC

DriverPack Solution to bezpłatne narzędzie, które skanuje komputer w celu dostarczenia optymalnych sterowników do zainstalowania. DriverPack zapewni programy zastępcze  do zainstalowania po zidentyfikowaniu przez oprogramowanie brakujących i nieaktualnych sterowników. Aplikacja jest oferowana jako pobieranie sieciowe, online i offline dla komputerów i laptopów z systemem Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP.

Czy DriverPack Online jest bezpieczny?

Podczas gdy DriverPack jest bezpieczny w użyciu na komputerze, aplikacja wyświetla w aplikacji reklamy innych firm które stanowią potencjalne zagrożenie dla prywatności Twoich danych. Reklamy są już wybrane na kartach „Sterowniki”, „Oprogramowanie” i „Zabezpieczenia”. Będziesz musiał odznaczyć pola, którymi nie jesteś zainteresowany, aby upewnić się, że nie instalujesz niechcianych aplikacji.

Chociaż proponowane aplikacje są popularne, założenie, że już chcesz, aby usługi na twoim komputerze stwarzały ryzyko. DriverPack Solution to projekt open-source , który można kodować w ramach licencji GNU GPL. Możesz bezpiecznie pobrać i zainstalować oryginalną wersję na swoim komputerze, chociaż edycje zmodyfikowane nie są oficjalnie bezpieczne.

Reklama

Czy rozwiązanie DriverPack jest bezpłatne?

Artur Kuzyakov opracował i wydał DriverPack Solution do bezpłatnego pobrania. Sterowniki są dostępne do użycia dla wielu urządzeń: kontrolera, drukarki, smartfona, karty graficznej, kamery internetowej itp. DriverPack ma bardzo dużą bazę danych opcji sterowników.

Jak pobrać DriverPack Solution?

Menedżer sterowników może być używany do osobistych i zawodowych celów. Narzędzie jest optymalne dla techników. Możesz zainstalować DriverPack Solution wersje online, offline i sieciowe. Podczas gdy instalator online będzie pobierał programy tylko podczas połączenia z Wi-Fi, zarówno opcje offline, jak i sieciowe pozwolą ci pracować ze sterownikami bez połączenia z Internetem.

Jak korzystać z DriverPack Solution?

Prawy panel na pierwszym ekranie podświetli aktualizacje sterowników, które zostaną wykonane. Zostaniesz poproszony o naciśnięcie zielonego przycisku na środku ekranu, aby wykonać automatyczną konfigurację. Możesz też wejść do aplikacji, klikając przycisk „Tryb eksperta” u dołu ekranu obok ikony koła zębatego.

„Tryb eksperta” zapewni że jesteś świadomy, co jest instalowane na Twoim komputerze. Interfejs użytkownika jest podzielony na cztery główne sekcje. DriverPack zapewnia sterowniki, oprogramowanie, zabezpieczenia i diagnostyczne usługi. Możesz wyświetlić informacje o specyfikacji swojego komputera w obszarze „Diagnostyka”: producenci, temperatura itp. Podsumowanie sprzętu i oprogramowania będzie znajdować się na początku sekcji.

Możesz upewnić się, że wyświetlają wszystkie odpowiednie opcje, przełączając przełączniki „Wyświetl zainstalowane i alternatywne sterowniki” i „Wyświetl dodatkowe informacje” po prawej stronie na karcie „Sterowniki”. Dla każdego urządzenia zostanie wyświetlona pełna lista zainstalowanych i sugerowanych sterowników. W każdej sekcji zostaną wymienione dwa programy „Zalecane” i „Aktualny sterownik”.

Opcja „Zalecane” będzie pochodzić z bazy danych DriverPack. Możesz porównać daty wymienione na końcu etykiet wersji. Trzy kropki po prawej stronie każdego tytułu pozwolą Ci zainstalować sterownikilub przeszukać wersję w Internecie, aby uzyskać więcej informacji. DriverPack utworzy punkt przywracania przed rozpoczęciem instalacji.

Kroki instalacji sterownika zostaną zapisane na liście „Elementy do zainstalowania” na dole strony. Możesz monitorować postęp na pasku ładowania. Pojawi się ekran zakończenia, który pozwoli Ci wybrać, czy chcesz kontynuować instalację sterowników, czy zakończyć proces. Jeśli jest więcej programów do zaktualizowania, sterowniki zostaną wyświetlone po prawej stronie.

Który program do aktualizacji sterowników jest najlepszy?

IObit Driver Booster i Snappy Driver Installer to bezpłatne narzędzia, które umożliwiają aktualizację sterowników w celu lepszego korzystania z usługi< /strong>. Aplikacje przeskanują Twój system w poszukiwaniu nieistniejących lub starych programów, które możesz zaktualizować do najnowszych wersji. Podczas gdy IObit może utworzyć automatyczny punkt resetowania, Snappy wymaga zaznaczenia funkcji „Utwórz punkt przywracania”. Oba narzędzia są kompatybilne z systemami Windows PC.

Usługa optymalizacji wydajności dysku

DriverPack skanuje system, aby dostarczyć zalecane sterowniki do zainstalowania z ich obszernej bazy danych. Platforma jest tłumaczona na ponad 45 języków: arabski, holenderski, angielski, grecki, koreański, norweski, hiszpański, turecki itp. Darmowe oprogramowanie pozwoli Ci więcej korzystać z Twoich urządzeń > skutecznie. Punkt przywracania zostanie utworzony przed wprowadzeniem zmian.

Jaka jest najnowsza wersja DriverPack Solution?

DriverPack jest aktualizowany regularnie podstawy do rozwiązywania błędów i problemów. Możesz zobaczyć aktualne wersje oprogramowania na ich stronie internetowej.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DriverPack Solution Online, 17.11.28 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 8.1,
 • Windows 10,
 • Windows 11,
 • Windows 8
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Arabski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Koreański,
 • Holenderski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Szwedzki,
 • Turecki,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Artur Kuzyakov

http://drp.su

DriverPack Solution Online dla PC

17.11.28

Artur Kuzyakov(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 17.11.28 DriverPack Solution Online. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama