Reklama

Duplicate Sweeper dla Windows

1.90

Wide Angle Software Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Windows Duplicate Sweeper — dowiedz się, jak usunąć zduplikowane utwory z biblioteki muzycznej iTunes

Duplicate Sweeper Solution to innowacyjne oprogramowanie przeznaczone do lokalizowania wszystkich duplikatów plików na dysku twardym, niezależnie od ich typu. Pomaga znaleźć ten, który ma więcej przydatnych elementów w porównaniu z drugim. Możesz łatwo pobrać i zainstalować ten program za darmo w ciągu kilku minut. Jest tak szybki, że wykonywanie tych funkcji nie zajmuje czasu.

Dzięki temu potężnemu narzędziu możesz także pozbyć się bezużytecznych elementów lub nieprawidłowych wpisów z biblioteki iTunes. Jest wiele osób, które próbują usunąć wszystkie pliki ze swojej biblioteki iTunes, w tym te, których już nie potrzebują, takie jak pliki tymczasowe. Mogą również usunąć swoje osobiste ustawienia i preferencje ustawione w iTunes. Zamiatarka Duplicate Sweeper z pewnością pomoże Ci we wszystkich tych i wielu innych.

Aby uzyskać to potężne narzędzie, wystarczy przejść do witryny Windows Duplicate Sweeper Advanced i zarejestrować się w bezpłatnej wersji demonstracyjnej. Stamtąd będziesz mieć dostęp do szerokokątnych narzędzi programowych, których możesz użyć, aby szybko znaleźć duplikaty w swoim systemie. Rejestrując się w witrynie, otrzymujesz również bezpłatne aktualizacje i bezpłatną pomoc techniczną od Windows Duplicate Sweeper Advanced. Należy pamiętać, że po zarejestrowaniu się otrzymujesz wsparcie dla programu Windows Duplicate Sweeper przez 1 rok.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Duplicate Sweeper, 1.90 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Wide Angle Software Ltd

https://www.wideanglesoftware.com

SHA-1:
1de6c8080a413a42613f164be1712666386e5f0c
Filename:
DuplicateSweeperSetup.exe

Duplicate Sweeper dla PC

1.90

Wide Angle Software Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.90 Duplicate Sweeper. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama