Reklama

Eassos Recovery dla Windows

4.4.0.435

Eassos(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Eassos Recovery to skuteczne rozwiązanie do odzyskiwania dysku twardego do odzyskiwania plików i partycji. Jest w stanie odzyskać pliki usunięte z Kosza, odzyskać sformatowane i RAW partycje oraz przywrócić utracone partycje.

Eassos Recovery obsługuje odzyskiwanie utraconych zdjęć, dokumentów, filmów i dźwięku z komputera, dysków zewnętrznych, dysków wirtualnych, kart SD i dysków flash itp. Nie ma znaczenia, czy pliki zostały uszkodzone, zainfekowane wirusem lub przypadkowo usunięte im, Eassos Recovery to najlepsze rozwiązanie, które jest w stanie odzyskać „utracone” dane.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Odzyskaj utracone partycje.
 • Obsługuje ponad 200 formatów.
 • Interfejs kreatora.
 • Proces skanowania może zostać wstrzymany i kontynuowany w zależności od potrzeb.
 • Obsługuje zarówno tabele partycji MBR, jak i GUID.
 • Obsługuje dyski twarde większe niż 2 TB.

Reklama

Wspaniałą rzeczą w Eassos Recovery jest prosty, prosty projekt. Interfejs jest łatwy w nawigacji, a aplikacja jest wyposażona w kreatora, który przeprowadzi Cię przez cały proces.

Jest w stanie przeanalizować konkretną partycję, aby zlokalizować dane do odzyskania. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy partycja jest niedostępna lub została przypadkowo sformatowana. Eassos Recovery pozwala wybrać pliki, które chcesz wyszukać; dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy, pliki internetowe, archiwa lub e-maile.

Chociaż odzyskujesz utracone pliki, Eassos Recovery może także wyszukiwać usunięte partycje i próbować je naprawić. Aplikacja może także próbować odzyskać pojedyncze pliki na dyskach, które nie zostały poprawnie podzielone na partycje.

Ogólnie rzecz biorąc, Eassos Recovery to doskonała aplikacja, która może szybko i łatwo odzyskać utracone lub usunięte pliki. Obsługuje odzyskiwanie partycji, nawet próby odzyskania plików, jeśli nie można uzyskać dostępu do dysku lub wszystkie zostały usunięte razem. Ma jasne opcje i wskazówki za pomocą kreatora, co ułatwia nawigację nawet początkującym użytkownikom.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Eassos Recovery, 4.4.0.435 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows Vista,
 • Windows 2003,
 • Windows 2000,
 • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, May 17th 2021
Autor
Eassos

https://www.eassos.com

SHA-1:
e96b9031b23c83bd26b95bc340dffa3190324dd5
Filename:
ERSetup440435_eng.exe

Eassos Recovery dla PC

4.4.0.435

Eassos(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.4.0.435 Eassos Recovery. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama