Reklama

EasyFit dla Windows

3.0

Mathwave(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

W jaki sposób EasyFit jest używany do generowania inteligentnych modeli analizy dyskretnej ryzyka

EasyFit to wiodąca aplikacja, która upraszcza złożone obliczenia matematyczne w postaci wykresów, wykresów i tabel. EasyFit umożliwia szybki i łatwy wybór rozkładu prawdopodobieństwa, który najlepiej odpowiada Twoim danym, skracając czas analizy statystycznej nawet o 70-95%. Jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji zaprojektowanych w celu skrócenia czasu, uniknięcia niepotrzebnej analizy i pomocy w dokonywaniu lepszych wyborów dotyczących danych. Jest łatwy do nauczenia i zatrudnienia - wymaga tylko odrobiny podstawowej wiedzy statystycznej, którą możesz opanować w ciągu kilku dni. Możesz uruchomić kilka wersji próbnych oprogramowania, aby sprawdzić jego zgodność z aplikacjami, a także uzyskać wersję demonstracyjną przed przystąpieniem do pełnego zakupu.

Kluczową cechą EasyFit jest automatyczne generowanie optymalnych rozkładów próbek na podstawie wybranych parametrów. Automatycznie dopasowuje krzywą normalną, biorąc średnią arytmetyczną oryginalnego zestawu danych, zwracając uwagę na wszystkie liczby, które są istotne w modelu, a także rozkład zerowy. Jest to ważne, ponieważ kluczową cechą EasyFit jest zapewnienie łatwego sposobu wyboru optymalnego rozkładu próbek.

EasyFit zapewnia również szereg funkcji i opcji, które pomogą Ci w ocenie zarówno danych historycznych, jak i najnowszych trendów oraz wyników analiz. EasyFit zawiera różne wykresy, histogramy i tabele, które zapewniają wizualny obraz optymalnych rozkładów próbek wraz z zakresem istotności, który najlepiej wyjaśnia zakres generowanych krzywych normalnych. Możesz nawet porównać przewidywaną wartość z rzeczywistą wartością, aby zidentyfikować najlepszy model dla swoich danych.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
EasyFit, 3.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows NT,
  • Windows 2000,
  • Windows 98,
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Mathwave

http://www.mathwave.com

SHA-1:
d23b079253acae52a3c09d933b97bbb3952a6e86
Filename:
easyfit-setup.exe

EasyFit dla PC

3.0

Mathwave(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.0 EasyFit. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama