Reklama

Rambox dla Windows

0.7.9

Rambox LLC.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa przeglądarka obszaru roboczego

Rambox to bezpłatna przeglądarka obszaru roboczego dla systemu Windows, która łączy wiadomości, pocztę e-mail i aplikacje internetowe w jedną użyteczną platformę. To oprogramowanie pozwala zarządzać dowolną liczbą aplikacji z jednego pulpitu nawigacyjnego. To idealny dodatek dla każdego, kto chcepoprawić produktywność, zarówno do użytku biznesowego, jak i osobistego. Możesz także wybrać płatną subskrypcję dodatkowych funkcji.

To oprogramowanie jest podobne do innych alternatyw w obszarze roboczym, takich jak Trillian i Pidgin. Jednak dzięki Rambox nie jesteś ograniczony do rodzaju aplikacji używanych z platformą, w tym aplikacji do przesyłania wiadomości, kont e-mail i stron internetowych. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy przez cały dzień pracują na wielu różnych platformach.

Łatwy w użyciu

Celem tej aplikacji jest ułatwienie i wygodniejszy dostęp do często używanych aplikacji. Jest to jasne, patrząc na projekt oprogramowania, ponieważ jest on przejrzysty i świeży, a jego prosty układ jest łatwy w nawigacji. Z głównego ekranu możesz dodać więcej aplikacji do obszaru roboczego, aby móc je łatwo znaleźć, gdy ich potrzebujesz. 

Reklama

Ustaw powiadomienia

Możesz także ustawić powiadomienia dla dodanych aplikacji do czatowania i poczty e-mail, co oznacza, że nie przegapisz już żadnych wiadomości, ponieważ będą one otrzymywać powiadomienia w jednym wygodnym miejscu. Nigdy więcej sprawdzania różnych telefonów i kont e-mail oraz tracenia cennego czasu.

Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i wygoda

Rambox zapewnia bezpieczeństwo użytkowników, prosząc o hasło, gdy otwierasz aplikację. Oznacza to, że nikt nie może uzyskać dostępu do Twoich wiadomości bez Twojej zgody. Oprogramowanie jest również dostępne na wielu platformach i automatycznie synchronizuje dane na różnych urządzeniach. Możesz zalogować się na swoje konto Rambox z innego urządzenia i nadal uzyskiwać dostęp do swoich wiadomości i aplikacji. Dla większego bezpieczeństwa ma również funkcję blokady, która może aktywować się, gdy nie ma Cię na chwilę.

Wygoda na jednej platformie

Rambox to przydatna przeglądarka obszaru roboczego, która jest bezpłatna na urządzeniach z systemem Windows z opcją dodawania większej liczby funkcji w ramach płatnej subskrypcji. Możesz używać oprogramowania do przechowywania różnych aplikacji do obsługi wiadomości, kont e-mail i innych aplikacji w jednym obszarze roboczym. Możesz pobrać Ramboxa teraz za darmo i przetestować go samodzielnie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Rambox, 0.7.9 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Rambox LLC.

https://rambox.app/#home

SHA-1:
5a5e09c9365325ac640ada70e97d060d8984360c
Filename:
Rambox_v0.7.9-win.exe

Dostępne również na innych platformach

Rambox dla PC

0.7.9

Rambox LLC.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.7.9 Rambox. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama