Reklama

Far Cry dla Windows

1.33

Ubisoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Recenzja Far Cry na PC

Far Cry to przyszłość gier. Nie ma już konsol, nie ma już CD-ROM-ów, nie ma już gier, które trzeba zmusić do złożenia w licencjonowanym formacie (czyli tych, które naprawdę lubisz) i nie ma już problemów z połączeniem internetowym. Internet jest główną siłą napędową Far Cry, ponieważ pozwala graczom z całego świata grać w tę samą grę w tym samym czasie, w wysokich rozdzielczościach i przy wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Far Cry różni się jednak od innych gier. Far Cry to gra, w którą grasz w systemie Windows i nie stanowi to problemu, ponieważ Windows jest jednym z najczęściej używanych systemów operacyjnych na świecie.

Far Cry to w rzeczywistości gra stworzona przez dużą firmę zajmującą się animacją o nazwie Ubisoft. Firma ta stworzyła nowy świat gry o nazwie Lost Islands. Fabuła gry polega na tym, że wokół oceanu pływają wyspy, które zostały zamieszkane przez wrogie plemiona. Jako gracz musisz przebić się i zabić każdego ostatniego wroga, zbierać broń i używać znalezionych przedmiotów, aby szturmować wyspę i odzyskać utracone plemiona. Walka jest bardzo intensywna, a grafika robi wrażenie jak na grę na PC. Jedyną wadą Far Cry jest to, że działa bardzo wolno na komputerze, zwłaszcza jeśli używasz ustawień graficznych niskiej jakości.

Jedną z największych zalet Far Cry jest to, że pozwala graczowi wejść na wyspę bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. W trakcie gry możesz wybrać, kiedy chcesz wybrać się na wyspę i o której chcesz to zrobić. Na przykład w ciągu dnia możesz wędrować przez las i dżunglę, ale nocą możesz pływać w ciepłych wodach oceanu. Daje to niemal nieograniczoną swobodę w graniu. Jak możesz sobie wyobrazić, ten rodzaj wolności i kontroli jest znakiem rozpoznawczym świetnej gry Far Cry.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Far Cry, 1.33 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Spanish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Ubisoft

https://www.ubisoft.com

SHA-1:
7cadf6c24bcfa14da85b8272d08672ba36414f7c
Filename:
far_cry_v1.33.exe

Far Cry dla PC

1.33

Ubisoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.33 Far Cry. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama