Reklama

FRAPS dla Windows

3.5.99.15631

Beepa Pty Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Fraps to uniwersalny program Windows, który można stosować we wszystkich grach korzystających z technologii DirectX lub OpenGL. W bieżącej wersji program Fraps wykonuje wiele zadań i może być określony jako:

Program mierzący wydajność - Możliwośćwyświetlania w rogu ekranu ilości klatek na sekundę (FPS)przetwarzanych przez komputer. Dokonywanie niestandardowychpomiarów wydajności i mierzenie szybkości wyświetlania klatek pomiędzy dwoma punktami. Zapisywanie statystyk na dysku i używanie ich do dalszych celów.

Program do przechwytywania ekranu - Wykonuj zrzuty ekranu jednym przyciskiem! Nie ma potrzeby wklejaniazrzutu do programu graficznego po przechwyceniu ekranu. Zrzutom ekranu zostanie automatycznie nadana nazwa i czas utworzenia.

Reklama

Program przechwytywania video w czasie rzeczywistym - Chcesz nagrywać video z ulubionej gry? Dołącz do rewolucji Machinima! Wyrzuć magnetowid, zapomnij o kamerze DV; nagrywanie gier nigdy nie było takie łatwe! Program Fraps może przechwytywać audio i video do rozdzielczości 1152x864 i do 100 ramek na sekundę! Wszystkie filmy sąnagrywane w znakomitej jakości.

Program Fraps obsługuje gry przeznaczone dla systemu Vista i DirectX 10. Ponieważ Menedżer okien pulpitu systemu Vista działa przez system DirectX, można przechwytywaćekran i nagrywać video z pulpitu podobnie jak w przypadku innych gier i programów 3D w systemie Vista.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FRAPS, 3.5.99.15631 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 2003,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, July 4th 2018
Autor
Beepa Pty Ltd

http://www.fraps.com/

SHA-1:
9fed9a02c3845ca78bd72319bbfcf5140e64a36a

FRAPS dla PC

3.5.99.15631

Beepa Pty Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.5.99.15631 FRAPS. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama