Reklama

Free Virtual Keyboard dla Windows

5.0

Comfort Software Group

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Pisz za pomocą myszy

Bezpłatna klawiatura wirtualna to program opracowany przez firmę Comfort Software, który umożliwia użytkownikom pisanie za pomocą myszy lub palców na ekranie dotykowym laptopa. Oferuje podstawowe opcje dostosowywania, dzięki czemu możesz sprawić, że klawiatura będzie wyglądać dokładnie tak, jak chcesz.

Funkcje

Program jest dość lekki, ma niewiele więcej niż podstawową klawiaturę. Jeśli jednak zainstalujesz go na dysku USB, płyta stanie się przenośna i możesz jej używać z pendrive'a.

FVK oferuje wiele funkcji poprawiających korzystanie z ekranu dotykowego i pióra. Jest również wyposażony w dodatkowy przycisk, który umożliwia podniesienie ekranu startowego. Jednym z aspektów, który sprawia, że jest świetny, jest to, że po naciśnięciu przycisku Shift nie wyłącza się, dopóki nie naciśniesz go ponownie.

Reklama

Wygląd i problemy

Na ekranie klawiaturę można w dużym stopniu regulować, aby zmaksymalizować atrakcyjność lub  pożytek. Możesz łatwo zmienić kolory w łatwych w użyciu sekcjach opcji. Poza tym możesz dostosować cały wygląd do różnych motywów, które są regularnie aktualizowane przez firmę.

Rozmiar przycisków można dostosować do własnych preferencji, podobnie jak suwak. Bezpłatna klawiatura wirtualna ma pewne problemy, zwłaszcza że jej opcje językowe są ograniczone i skomplikowane w użyciu. Wreszcie, oprogramowanie czasami ulega awarii.

Alternatywne

Klawiatura ekranowa firmy Microsoft to wirtualna klawiatura, która jest preinstalowana na wszystkich komputerach z systemem Windows. Ta aplikacja nie oferuje takiej samej elastyczności jak FVK; nie można jej dostosować i nie może stać się przezroczysta.

Gorąca klawiatura wirtualna to kolejna opcja, która wymaga płatności, w przeciwieństwie do FVK. Ta aplikacja jest wysoce konfigurowalna i oferuje wiele intuicyjnych projektów, które mogą przyspieszyć Twoją pracę. Porównując te alternatywy, wyróżnia się. Cena może jednak nie być warta zakupu dla podstawowych użytkowników.

Przydatne narzędzie

Dla tych, którzy są zmęczeni fizyczną tablicą, FVK jest świetnym wirtualnym rozwiązaniem. Możesz go łatwo dostosować za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika. Nie ma najatrakcyjniejszego designu, ale robi wszystko, czego potrzebuje, aby dobrze sobie radzić. Miał wystarczająco dużo dodatkowych funkcji, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani, nie będąc zbyt skomplikowanym. To świetne do pobrania. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Virtual Keyboard, 5.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Comfort Software Group

http://www.comfort-software.com/

Free Virtual Keyboard dla PC

5.0

Comfort Software Group

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.0 Free Virtual Keyboard. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama