Reklama

Google Calendar Sync dla Windows

4.3.53.0

Google

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak zsynchronizować Kalendarz Google z telefonem z systemem Windows

Jeśli nie korzystasz z Kalendarza Google w swojej firmie, prawdopodobnie tracisz pieniądze! Dzieje się tak, ponieważ po zsynchronizowaniu kalendarza Google z pulpitem systemu Windows nie będzie on wyświetlany jako aplikacja ani wtyczka. Pojawi się jako zwykła tapeta pulpitu. Jeśli spróbujesz użyć kalendarza Google na pulpicie komputera, po prostu się nie otworzy. Firma Google jest zastrzeżona i nie zezwala innym firmom na pokazywanie swoich kalendarzy na Twoim komputerze ani w innych aplikacjach, takich jak Eksplorator Windows.

Jak mogę zsynchronizować kalendarz Google z telefonem iPhone? Aby zsynchronizować kalendarz Google z telefonem, wykonaj następujące proste czynności: Na komputerze otwórz aplikację Google Sync. Wybierz Dodaj konto. Możesz zobaczyć link do konta Gmail, jeśli już je masz. Jeśli tego nie zrobisz, zostaniesz poproszony o utworzenie jednego. Musisz podać swój adres e-mail Google, który jest tym samym, którego użyłeś do rejestracji konta Google.

Zapisywanie informacji Podczas przesyłania informacji do kalendarza Google na komputerze konieczne będzie również przeniesienie ich do telefonu. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim telefonie. Poszukaj Google i dotknij Ustawienia w rozszerzonym menu. Wybierz Dodaj konto, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Google Calendar Sync, 4.3.53.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, November 7th 2022
Autor
Google

https://policies.google.com/privacy

Google Calendar Sync dla PC

4.3.53.0

Google

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.3.53.0 Google Calendar Sync. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama