Reklama

Google Earth Pro dla Windows

7.3.4.8248

Google(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Darmowe zaawansowane globalne zdjęcia 3D

Google Earth Pro to darmowa baza do pobrania obszernej bazy danych zdjęć 3D planety i innych informacji geograficznych znajdujących się na pulpicie. Oprogramowanie zawiera szereg funkcji, które pozwalają użytkownikom wirtualnie nawigować w dowolnym zakątku globu, analizować zmiany globalne, uzyskiwać wskazówki, dodawać adnotacje i zapisywać ulubione lokalizacje.

Przeglądaj niezrównaną treść geograficzną

Jeśli chodzi o poznawanie świata za pomocą laptopa lub komputera stacjonarnego, możliwości są prawie nieograniczone, jeśli chodzi o Google Earth. Możesz wirtualnie latać w dowolnym miejscu za pomocą przeglądarki i odkrywać nowe miasta i krajobrazy, a także korzystać z narzędzia Voyager.

Jeśli szukasz czegoś konkretnego lub chcesz po prostu rzucić kostką i odkryć coś nowego, możesz to łatwo zrobić za pomocą tego oprogramowania. Możesz podróżować ulicami i sprawdzać różne witryny sklepowe i firmy w tej lokalizacji.

Reklama

Korzystając z obrazu satelitarnego Google Earth, możesz oglądać wyraźne obrazy z lotu ptaka . Poruszasz się za pomocą myszy, a nawet możesz powiększać lub pomniejszać , przewijając. Jeśli chcesz zobaczyć lokalizację z bliska, skorzystaj z widoku ulicy .

Z Google Earth użytkownicy mogą oglądać ekskluzywne obrazy 3D zrobione z najbardziej odległych części świata. Za pomocą tego narzędzia możesz identyfikować wzorce i analizować ewolucję i zmianę określonej lokalizacji w czasie, wersja Google Earth P ro pozwala na zaawansowane drukowanie, tworzenie filmów i analizę danych.

Ekskluzywne warstwy danych pro

Google Earth Pro jest znany jako narzędzie GIS od samego początku, choć wcześniej zarządzanie dużymi zestawami danych było trudne. Teraz zawiera najlepsze warstwy danych . Oprogramowanie może przetwarzać i przygotowywać złożone pliki wektorowe i obrazy w wysokiej rozdzielczości, co umożliwia interaktywne przeglądanie danych.

W najnowszej wersji użytkownicy mają teraz dostęp do danych demograficznych USA i innych przydatnych informacji, takich jak dochód, wiek i wykształcenie. Informacje są wyświetlane w warstwach oznaczonych kolorami, które umożliwiają łatwe zorientowanie się na rynkach docelowych i odsyłanie do własnych danych.

Dane US Parcel zapewniają dostęp do informacji o budynku, takich jak kody użytkowania , dane strefowe i dane Parcel asesora . Możesz także przeglądać codzienne dane o ruchu, co może ułatwić planowanie podróży.

Importowanie i wyświetlanie GIS

Wraz z wydaniem Google Earth Pro 5.2 dostępne są narzędzia do importowania dużych zestawów danych przy użyciu tej samej technologii, która tworzy podstawowe globalne warstwy, podzielone tylko na mniejsze pliki. Dane „regionate” są ładowane dynamicznie, co oznacza, że zapewnia wysoki poziom wydajności .

Narzędzie Viewshed to intuicyjna funkcja, która pozwala użytkownikom sprawdzać widoki z dowolnego oznaczenia miejsca . Pozwala to architektom przeanalizować działkę przed budową, a reklamodawcom przetestować najlepsze lokalizacje pod kątem billboardów i innych znaków.

Google Earth Pro Viewshed nie tylko uwzględnia teren, ale także wykorzystuje modele 3D, w tym obszary siatki 3D . Chociaż korzystanie z tego narzędzia jest proste, wymaga ono jednak cierpliwości, ponieważ rozpoczęcie obliczeń zajmuje trochę czasu. Jeśli spróbujesz użyć innych funkcji podczas działania Widoku, może wystąpić awaria.

Jak drukować w wysokiej rozdzielczości

Narzędzie do tworzenia map zapewnia użytkownikom zestaw zaawansowanych opcji drukowania . Narzędzie jest łatwe w użyciu, a do wydruku można dodać wiele różnych funkcji. Z łatwością dołącz tytuł z opisem i legendą.

Jeśli chcesz dodać bardziej zaawansowane elementy, takie jak logo firmy, możesz użyć niestandardowego pola HTML . Możesz przenieść logo Google i uwagi dotyczące praw autorskich, ale nie można ich usunąć zgodnie z umową licencyjną.

Drukuj do pliku PDF zamiast fizycznie, zapisując widok jako obraz. Ten proces jest intuicyjny. Wybierz Plik-> Zapisz-> Zapisz obraz. Możesz również zapisać obraz na znacznie większym ekranie, co spowoduje utworzenie obrazu o wyższej rozdzielczości.

Movie Maker

Google Earth Pro zawiera także wbudowany Movie Maker, który jest prosty w obsłudze. Aby utworzyć wideo , wystarczy wybrać żądane ustawienia: format , rozdzielczość i nazwę pliku. Po naciśnięciu przycisku „Utwórz film” będziesz mieć możliwość zarejestrowania ruchów klawiatury i myszy na żywo lub zapisanej trasy.

Jeśli szukasz filmów o wysokiej jakości wideo, które można łatwo udostępnić, wbudowana funkcja nie jest najlepszą opcją. Wiele innych narzędzi do nagrywania ekranu ma bardziej zaawansowaną grafikę. Licencja Google Earth nie zezwala również na używanie filmu do użytku publicznego, jeśli chcesz na nim zarabiać.

Zaawansowane narzędzia do pomiaru odległości

Najnowsza wersja umożliwia także zapisywanie ścieżek i wielokątów oraz dzielenie pomiarów z rówieśnikami. Możesz przejrzeć dowolną historię i wprowadzić niezbędne zmiany. Możesz zapisać swoją pracę w formacie KML i określić ilościowo informacje, które wcześniej można było oglądać tylko wizualnie.

Możesz także zmierzyć ścieżkę 3D, aby określić odległość między budynkiem a miejscami na ziemi. Jeśli chcesz wyświetlić wysokość, szerokość i obszar, użyj narzędzia Wielokąt 3D. Możesz wyświetlić zapisane miejsca i szczegóły pomiaru w „Moich miejscach”

Świat w twoich rękach

Oprócz wspomnianych wyżej funkcji najnowsza wersja Google Earth Pro na komputer rozwiązała szereg problemów, w tym usterkę rotacji i obsługę joysticka. Użytkownicy mogą teraz również wybierać zawartość i przeciągać i upuszczać w różnych miejscach.

Google Earth Pro to bezpłatne zaawansowane oprogramowanie do globalnego obrazowania, które jest intuicyjne dla użytkowników na wszystkich poziomach, a jednocześnie udostępnia szereg profesjonalnych narzędzi. Dzięki mapowaniu 3D możesz eksplorować bogatą zawartość geograficzną od swojego podwórka do głębokiego morza.

To świetne narzędzie dla każdego, do różnych celów. Jest nie tylko bezpłatny, ale także bardzo edukacyjny i wygodny. Jedynym minusem jest to, że wymaga dużej przepustowości i stabilnego połączenia z Internetem. Jeśli szukasz alternatywy dla tego pozornie niezrównanego programu, powinieneś rozważyć inne zaawansowane oprogramowanie GIS, takie jak Global Mapper , AutoCAD Map 3D lub QGIS .

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Google Earth Pro, 7.3.4.8248 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 7,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, September 6th 2021
Autor
Google

https://about.google/

SHA-1:
a6caade693943fdaca521d346ee019f93ff5e519
Filename:
googleearthprowin-7.3.4.exe

Google Earth Pro dla PC

7.3.4.8248

Google(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.3.4.8248 Google Earth Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama