Reklama

Google Photos Desktop Uploader dla Windows

1.1.2.13

Google Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Program do przesyłania zdjęć Google na komputer — kopia zapasowa na Dysk

Zdjęcia Google to bardzo przydatny program, który umożliwia bezpłatne przesyłanie dowolnych zdjęć do sieci. Prawdopodobnie przez lata wykonałeś dziesiątki lub setki zdjęć aparatem cyfrowym, ale czy kiedykolwiek rozważałeś podzielenie się nimi ze światem? Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale kiedy masz taką możliwość, możesz być bardziej skłonny z niej skorzystać. Program Google Photos Desktop Uploader wykonuje już zrobione zdjęcia i kompresuje je w jednym miejscu, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp z dowolnego komputera, laptopa lub smartfona z kontem Google.

Program Google Photos Desktop Uploader usprawnia wszystko: od przesyłania ich bezpośrednio na Dysk Google jako obrazu lub pliku PDF po udostępnianie ich znajomym za pośrednictwem Zdjęć Google. Pobiera wszystkie Twoje zdjęcia z komputera, konta Google Drive, telefonu komórkowego, a nawet przechowuje je w eleganckim, łatwym w użyciu interfejsie na komputerze. Jest prosty w użyciu i niezwykle łatwy, tak jak ta technologia musiała być. Wspaniałą zaletą korzystania ze Zdjęć Google do tworzenia i edytowania zdjęć cyfrowych jest to, że synchronizacja między komputerem a telefonem jest bezbłędna. Używam programu do przesyłania zdjęć Google na komputer, aby synchronizować zdjęcia między laptopem, iPhonem i kontem Dysku Google na dowolnym z moich trzech urządzeń w dowolnym momencie.

Synchronizacja zdjęć między tymi miejscami to pestka, ponieważ program automatycznie rozpocznie zapisywanie wszystkich postępów w miejscu, w którym przerwałeś. Proces pobierania, a następnie synchronizowania zdjęć między wszystkimi trzema urządzeniami jest jeszcze łatwiejszy dzięki fantastycznemu programowi do przesyłania zdjęć Google na komputer. To oprogramowanie jest fantastyczne do tworzenia kopii zapasowych wszelkiego rodzaju zdjęć cyfrowych, niezależnie od tego, czy pochodzą one z własnego aparatu, czy z jednej z setek milionów gotowych do udostępniania kart SD na całym świecie. A ponieważ Zdjęcia Google są dołączone do programu, tworzenie kopii zapasowych zdjęć jest tak proste, jak instalacja programu na komputerze, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przenieść wszystkie swoje zdjęcia na konto Dysku Google.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Google Photos Desktop Uploader, 1.1.2.13 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Google Inc.

https://www.google.com/culturalinstitute/

SHA-1:
69b54182a9e78a277318e577f0d13cc17d3aeeb9
Filename:
installbackupandsync.exe

Google Photos Desktop Uploader dla PC

1.1.2.13

Google Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.1.2.13 Google Photos Desktop Uploader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama