Reklama

Highlight dla Windows

2.14

Andre-simon

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Zaznacz dokument Word z wieloma tagami

Highlights to otwarty i darmowy edytor kodu źródłowego dla systemu Windows wydany przez Andre-Simona Czyżewskiego dla Microsoft. Najciekawsze są w stanie czytać i edytować kilka różnych formatów dokumentów, w tym PostScript, HTML, EPUB i kilka zastrzeżonych formatów. Podświetlenia pozwala użytkownikom manipulować formatem dokumentu i stosować wizualne wskaźniki. Obejmuje to automatyczne formatowanie tabel, wstawianie metadanych (zakładek), przeszukiwanie załączników, zmianę nazwy dokumentów i wyszukiwanie w wielu dokumentach. Highlights oferuje wiele zaawansowanych funkcji, dzięki którym manipulowanie dokumentami i ich edycja są szybkie i proste.

Najważniejsze cechy są dostępne w dwóch różnych wersjach, wersji Professional i Lite. Wersja Professional jest przeznaczona do użytku przez pisarzy technicznych i artystów, podczas gdy wersja Lite jest przeznaczona do użytku przez użytkownika. Wersja Professional ma bardziej zaawansowane funkcje, które obejmują podświetlanie składni i uzupełnianie kodu, wskaźniki wizualne, pełną obsługę Unicode, funkcje wyszukiwania i zamiany, automatyczne wcięcia, obsługę ikon i elastyczne dopasowywanie arkuszy stylów. Wersja Lite może być używana przez początkujących użytkowników i zapewnia podstawowe funkcje, takie jak formatowanie tabel, zmiana nazwy dokumentów i wyszukiwanie dokumentów w określonym rozszerzeniu. Obie wersje zostały również rozszerzone o obsługę podświetlania składni La Tex i Math Pad.

Najnowsza wersja funkcji Highlight, która pojawiła się w systemie operacyjnym Windows, zapewnia lepsze wrażenia użytkownika niż poprzednie wersje. Ta nowa wersja zapewnia lepsze podświetlanie składni i lepsze efekty wizualne z różnymi poziomami kolorowania. Funkcja Highlight obsługuje wiele języków, takich jak niemiecki, hiszpański, portugalski i japoński, oraz umożliwia otwieranie i przeglądanie szerokiej gamy formatów dokumentów, takich jak PostScript, PDF, HTML, LaTex, Postscript i Math Pad. Wersja Windows ma ulepszony i szybszy zestaw funkcji ze zintegrowaną najnowszą technologią, taką jak:

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Highlight, 2.14 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 98 SE,
 • Windows ME,
 • Windows 98,
 • Windows XP,
 • Windows 2000
Język:
English
Dostępne języki:
 • English,
 • Danish,
 • Spanish,
 • Italian,
 • Russian,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Andre-simon

Highlight dla PC

2.14

Andre-simon

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.14 Highlight. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama