Reklama

HyperCam dla Windows

6.2.2208.31

Hyperionics Technology LLC(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Hypercam — przechwytywanie wideo w systemie Windows i nie tylko

HyperCam to intuicyjny, łatwy w użyciu program do przechwytywania wideo oparty na systemie Windows, który przesyła strumieniowo filmy AVI (przechwytywanie filmów) bezpośrednio do komputera osobistego. Nagrywa pliki AVI (oparte na kamerze) z obsługą większości aparatów cyfrowych i obsługuje bezpośrednie nagrywanie obrazów z kamery internetowej lub standardowych zdjęć. HyperCam służy również jako edytor wideo, który umożliwia przycinanie, obracanie, powiększanie, przesuwanie, ustawianie ostrości, usuwanie, edycję i dodawanie tekstu do pliku AVI przechwyconego za pomocą oprogramowania HyperCam. Możesz także dodać tekst do dowolnego innego pliku AVI przechwyconego za pomocą oprogramowania, konwertując surowy plik z programu Windows Movie Maker lub za pomocą oprogramowania innej firmy, takiego jak CorelDraw.

Możliwość przechwytywania ekranu programu HyperCam jest obsługiwana w systemach Windows Vista, Windows XP z dodatkiem Service Pack 2, Mac OS X Leopard, a także na komputerach kieszonkowych. Zrzuty ekranu systemu Windows są kompresowane w celu zmniejszenia wykorzystania przepustowości i poprawy jakości wideo. Z tego powodu jakość kompresji nie jest w żaden sposób zagrożona.

Hypercam został opracowany przez Hyperionics Technology LLC, firmę, której misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań komputerowych zarówno konsumentom, jak i firmom, przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które łączą wiodące w branży technologie przechwytywania obrazu, edycji wideo i transmisji. Hyperionics zyskał szerokie uznanie jako jedna z wiodących technologii przechwytywania i transmisji obrazu. Funkcja przechwytywania ekranu Hypercam działa w systemach operacyjnych Windows. Posiada również bardzo prosty, łatwy w użyciu interfejs, który jest niezwykle łatwy do nauczenia i użytkowania. Dzięki Hypercam możesz nagrywać doskonałe filmy domowe lub profesjonalne filmy za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Możliwości edycji obrazu i wideo Hypercam zachwycą nawet najbardziej doświadczonych użytkowników komputerów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HyperCam, 6.2.2208.31 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 2000
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Francuski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, July 10th 2024
Autor
Hyperionics Technology LLC

http://de.hyperionics.com/

SHA-1:
18438ca2a3b63ebb0b77afdcdd7ffb9124092de4
Filename:
SolveigMM_HyperCam_Home_Edition_6_2_2208_31.exe

HyperCam dla PC

6.2.2208.31

Hyperionics Technology LLC(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.2.2208.31 HyperCam. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama