Reklama

Lightscribe System Software dla Windows

1.18.27.10

Lightscribe

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Oprogramowanie systemu Lightscribe — tworzenie profesjonalnie wyglądających kodów kreskowych i etykiet

Oprogramowanie Lightscribe System Software (LSS) pomaga użytkownikom skutecznie etykietować nośniki CD/DVD za pomocą unikalnych etykiet z kodami kreskowymi. Może być używany do tworzenia niestandardowych kodów kreskowych w celu wyświetlania informacji o produkcie w bezpieczny sposób na nośniku CD lub DVD. Oprogramowanie Lightscribe LSS jest dostępne zarówno dla systemu Windows, jak i Mac OS X. Oprogramowanie oferuje przewodniki szybkiego startu, samouczki krok po kroku, pomoc techniczną, często zadawane pytania i pliki do pobrania dla wygody użytkowników.

Oprogramowanie systemu Lightscribe umożliwia używanie komputera osobistego jako osobistych nagrywarek CD i DVD. Po prostu skopiuj swoją osobistą płytę CD/DVD z komputera osobistego na czystą płytę lub wypal ją za pomocą Lightscribe Burner. Dysk CD lub DVD może być używany do wielu celów, takich jak tworzenie spersonalizowanych okładek płyt CD do przechowywania płyt CD, tworzenie kopii zapasowych plików osobistych, tworzenie kopii zapasowych danych biznesowych i wielu innych. Możesz także tworzyć niestandardowe etykiety w celu tworzenia grafiki CD, projektowania i grafiki, a nawet wypalać własną płytę audio CD.

Oprogramowanie systemu Lightscribe zostało zaprojektowane do tworzenia profesjonalnie wyglądających etykiet, które idealnie nadają się do użytku w miejscu pracy lub w domu. Oprogramowanie Lightscribe LSS umożliwia tworzenie doskonałych kodów kreskowych do wyświetlania informacji o produkcie na płytach CD i DVD. Aby utworzyć etykietę jakości, należy pobrać oprogramowanie Lightscribe Labeling z Internetu. Pobieranie tego oprogramowania jest bardzo łatwe i proste. Możesz również przeczytać szczegółowy przewodnik instalacji na stronie internetowej.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Lightscribe System Software, 1.18.27.10 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows 2000
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Lightscribe

https://lightscribesoftware.org/

Lightscribe System Software dla PC

1.18.27.10

Lightscribe

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.18.27.10 Lightscribe System Software. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama