Reklama

MecaNet dla Windows

24.04.18

MecaNet(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Naucz się pisać z MecaNet

MecaNet to projekt typu open source, oparty na społeczności, oparty na podstawowym programie nauczania projektu Xerox Parc. MecaNet składa się z łatwego w użyciu graficznego interfejsu użytkownika (GUI), środowiska do szybkiego tworzenia aplikacji (RAD), edytora tekstu sformatowanego, słownika danych i oprogramowania pośredniczącego umożliwiającego dostęp do plików sieciowych i serwerowych. MecaNet to instruktażowa aplikacja komputerowa, z której mogą korzystać osoby nietechniczne, które chciałyby nauczyć się korzystać z różnych aspektów systemów operacyjnych. Jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Ten produkt został opracowany przez Multimedia Consultants w Australii w ramach umowy z Xerox Parc, przy wsparciu i pomocy zespołów ds. sieci i systemów operacyjnych w Xerox.

MecaNet to komputerowy program edukacyjny mający na celu wprowadzenie technologii komputerowej do krajów rozwijających się. Celem jest opracowanie systemu, który może być używany w klasach, salach szkoleniowych, firmach i przez zwykłych ludzi w krajach rozwijających się. System ma na celu uzupełnienie istniejących szkół podstawowych i średnich oraz zapewnienie pełnego doświadczenia edukacyjnego uczniom od klas podstawowych po liceum. Zajęcia prowadzą nauczyciele przeszkoleni w zakresie obsługi MecaNet. Książka „MecaNet: A Comprehensive Course in Learning Computer Applications in Latin America and the United States of America” autorstwa Jose P. Garcia Lopeza, R.Ac., D.Sc., zawiera przegląd książki, jej historię i cele i podstawowe koncepcje.

Ten kurs pisania na klawiaturze został sformatowany w taki sposób, że jest bardzo łatwy do naśladowania i zrozumienia. Każda lekcja została zilustrowana zrzutami ekranu i szczegółowymi instrukcjami. Aplet do ćwiczenia pisania dołączony do pakietu pozwala uczniowi ćwiczyć metody pisania nauczane na kursie pisania. Ten aplet do pisania jest zgodny z systemem operacyjnym Windows.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MecaNet, 24.04.18 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows Vista
Język:
Hiszpański
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, May 10th 2024
Autor
MecaNet

http://www.cursomecanet.com/

SHA-1:
d0402763f66bbaecb5c99b094b0eabcaaf928ee3
Filename:
MecaNet_Novo.exe

MecaNet dla PC

24.04.18

MecaNet(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 24.04.18 MecaNet. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama