Reklama

DJ Music Mixer dla Windows

8.6

Program4pc Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

DJ Music Mixer to wiodące i ambitne oprogramowanie dla profesjonalnych i początkujących DJ-ów. Innowacyjny zestaw funkcji DJ Music Mixer, niezawodny silnik miksujący i intuicyjny interfejs zapewnią, że „Rock the Party” będzie każdej nocy. Zautomatyzowane dopasowywanie beatów, efekty w czasie rzeczywistym, sampler, inteligentne zapętlanie, zmiana wysokości tonu, miksowanie wideo, ripper CD, ekstraktor audio oraz wiele innych wspaniałych funkcji są na wyciągnięcie ręki.

KLUCZOWE CECHY OBEJMUJĄ:

  • Najmocniejszy system korektora. 10-pasmowy korektor z wzmocnieniem +/- 15db dla każdej talii sprawi, że Twoja praca będzie łatwiejsza niż wcześniej, a także 16 predefiniowanych ustawień korektora z regulowanymi półkami EQ dla efektów w środowisku rzeczywistym.
  • Kontrola Cue, Looping i Remixing. Kontroli remiksowania nie można uzyskać bez funkcji cue i loop. Punkty kontrolne można łatwo upuszczać lub uruchamiać. Silnik odtwarzania DJ Music Mixer jest dostrojony pod kątem dokładnego i szybkiego wyzwalania cue, dzięki czemu można z łatwością remiksować bez czknięcia. Skonfiguruj bezproblemową natychmiastową pętlę 1, 2, 4, 8, 16 lub 32 taktów za pomocą jednego kliknięcia nigdy nie było łatwiejsze.
  • Wyodrębnij i przekonwertuj audio z wideo. Konwertuj audio z wideo (wypakuj audio) i zapisz go w formacie MP3 i WAV w celu zaimportowania do DJ Mixer. Proces wyodrębniania i konwertowania audio z wideo jest szybki, łatwy i absolutnie nie uszkadza ani oryginalnego pliku, ani przekonwertowanego pliku audio.

Dzięki DJ Music Mixer możesz profesjonalnie miksować muzykę i utwory z efektem cross fade i korzystać z potężnych korektorów ze wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami. Możesz mieć pełną kontrolę miksowania z funkcjami cue i loop oraz stosować profesjonalne i konfigurowalne efekty. DJ Music Mixer pozwala nawet zgrywać i konwertować płyty audio CD do formatu audio oraz wyodrębniać i konwertować audio z plików wideo.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DJ Music Mixer, 8.6 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, March 27th 2019
Autor
Program4pc Inc.

https://www.program4pc.com

SHA-1:
6bb54f6c2896873b10c7c3afd5fff6fa973298c3

DJ Music Mixer dla PC

8.6

Program4pc Inc.(Wersja testowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.6 DJ Music Mixer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama