Reklama

MikuMikuDance dla Windows

9.32

Yu Higuchi(Płatność)

Ocena użytkownika8

Twórz darmowe animowane postacie

Yu Higuchi jest twórcą programu MikuMikuDance (MMD) dla systemu Windows. Oprogramowanie jest bezpłatne i umożliwia tworzenie animacji i filmów. Przydaje się, jeśli masz komputer z mocną kartą graficzną i myszą, aby korzystać z tego oprogramowania. 

Gwiazdą MMD jest Hatsune Miku. Fani używają oprogramowania do tworzenia różnych animowanych postaci 3D i udostępniania ich jako filmów w YouTube i innych witrynach. Dzięki temu oprogramowaniu możesz zacząć korzystać z dostępnych narzędzi lub dodawać efekty specjalne za pomocą biblioteki MikuMikuEffects (MME). Możesz też wypróbować Blender, który jest opcją open source do tworzenia 2D lub 3D animacje.

Pobierz i zainstaluj

Po pobraniu MMD rozpakuj plik ZIP na pulpicie. Nie musisz instalować tego oprogramowania, ponieważ uruchamia się z folderu na pulpicie. Kliknij dwukrotnie plik exe , aby uruchomić MMD. Spójrz na plik sample.pmm, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić z oprogramowaniem. 

Reklama

Tworzenie animacji za pomocą MMD

Interfejs użytkownika MMD oferuje Ci wiele opcji. Otwórz model, wybierając „Wczytaj” w brązowym polu manipulacji modelem. Teraz użyj różnych kolorowych pól na dole, aby złożyć animację. Możesz manipulować modelem, kamerą, światłem, własnym cieniem i widokiem. Istnieje również opcja zmiany krzywej interpolacji. 

W lewym górnym rogu znajduje się licznik klatek, który pokazuje bieżącą klatkę, a także przyciski do nawigacji przez nich. W prawym górnym rogu znajdziesz lupę i strzałki do poruszania się w górę, w dół, w lewo i w prawo. 

W trybie manipulacji możesz wybrać jedną lub więcej kości i użyj czerwonych, zielonych i niebieskich rolek, aby generować ruch. Kliknij „Zarejestruj”, aby zapisać swój ruch, i użyj liczby klatek na sekundę, aby zapewnić płynny ruch. 

Używasz widoku z kamery, aby zobaczyć swój model pod każdym kątem z prawej strony. klikając i przeciągając obszar sceny. Obracaj pokrętłem myszy, aby powiększać i pomniejszać. Ponownie kliknij „Zarejestruj” w panelu aparatu, aby zapisać nowy widok lub kąt. 

Złożone oprogramowanie do animacji

Użyj MikuMikuDance bezpłatnie do generowania animacji i filmów. Jest łatwy do zainstalowania i uruchomienia z folderu na pulpicie. Ale ponieważ jest to złożony program do opanowania i wymaga znacznej mocy obliczeniowej, nie jest dla wszystkich. Jeśli jednak zdecydujesz się podjąć wyzwanie, najlepiej postępować zgodnie z samouczkami na learnmmd.com, aby tworzyć animacje postaci. < /p>

Reklama

Techniczne

Tytuł:
MikuMikuDance, 9.32 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 11,
  • Windows 7,
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Yu Higuchi

https://mikumikudance.fandom.com/wiki/HiguchiM

SHA-1:
25e841290393f345d7e881d384f6d498e2d38cdf
Filename:
MikuMikuDanceE_v932.zip

MikuMikuDance dla PC

9.32

Yu Higuchi(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.32 MikuMikuDance. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama