Reklama

Need for Speed: Most Wanted

1.0.0.1166

Electronic Arts Inc(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Otwarta gra wyścigowa

Need for Speed: Most Wanted to wyścigowa gra wideo opracowana przez Electronic Arts 16 listopada 2005 r. W Stanach Zjednoczonych. Jest częścią serii gier wideo Need for Speed .

Need for Speed: Most Wanted

Pobranie wersji próbnej Need for Speed Most Wanted (NFS: MW) jest koniecznością dla każdego gracza speed-demon . Ta aplikacja sprawia, że czujesz się jak zawodnik uliczny rywalizujący z policją w różnych obwodach miejskich. Dziś można pobrać tę aplikację na komputer i cieszyć się fajną grą.

Rywalizuj z rywalami na różnych poziomach , prowadząc samochód, o którym zawsze marzyłeś. Zanurz się w świecie wyścigów ulicznych, w którym jedynym rywalem są policjanci .

Reklama

Entuzjaści uważają ją za jedną z najlepszych gier wyścigowych wszechczasów . Z tego powodu dokonano przeróbek dla różnych platform i urządzeń. W tej chwili możesz pobrać Need for Speed na swój smartfon, chociaż NFS Most Wanted na PC jest nadal najbardziej znany.

Funkcje Need for Speed Most Wanted

Pierwsza wersja tej gry pochodzi z 2012 roku, chociaż w 2005 roku istniał prekursor oparty na policji. Celem gry jest próba pokonania konkurentów poprzez wygrywanie wyścigów na torze ulicznym. Najbardziej wykwalifikowani kierowcy będą gromadzić punkty i ulepszać swoje samochody.

Dostępna wersja Electronic Arts Inc. jest wersją próbną . Użytkownik będzie mógł korzystać z niektórych funkcji, ale musi zakupić licencję po upływie określonego czasu. Chodzi o to, że możesz przetestować funkcje programisty, a następnie zdecydować, czy kupić. W związku z tym najlepiej skorzystać z tej opcji.

Proces pobierania gry na komputer jest prosty i może być wykonywany przez dowolnego użytkownika. Należy pamiętać, że wersja próbna jest bezpłatna . Dlatego możesz cieszyć się funkcjami tej gry wyścigowej i wypróbować ją dokładnie przed zakupem.

Ta gra wideo jest kompatybilna z wieloma platformami i systemami operacyjnymi (OS). Możliwe jest pobranie aplikacji na komputery PC, a także PlayStation, Xbox, IOS i Android . Możliwość użycia na różnych urządzeniach sprzyja pobieraniu i emulacji. Nic dziwnego, że jest to jedna z najpopularniejszych gier wideo .

Co zapewnia ta gra

Gra wideo Need for Speed Most Wanted jest jedną z najpopularniejszych na rynku. Nic dziwnego, że od czasu wydania w 2012 roku pojawiło się kilka wersji. Ten system jest kompatybilny z Windows i Mac. Istnieje kilka aspektów, które odróżniają go od innych form rozrywki.

Wielofunkcyjny

Istnieje kilka rodzajów wyzwań, które gracze muszą pokonać, aby osiągnąć swoje cele. Oznacza to, że wynik nie zawsze jest przewidywalny. W rezultacie gracze dobrze się bawią i mają do dyspozycji trwałe zasoby rozrywkowe.

Istnieje kilka możliwości. Najpierw weź udział w wyścigu z innymi samochodami . Drugą opcją jest rzucić wyzwanie policji w pościgu miejskim. Nie należy zapominać, że warto wspomnieć o możliwości jazdy wyłącznie rekreacyjnej.

Różne scenariusze

Jedną z cech dewelopera, oprócz prowadzenia, jest różnorodność scenariuszy. Na pewno nie będziesz się nudzić, ponieważ istnieje wiele miejskich lokalizacji z realistycznymi ustawieniami . Ta gra ma niezwykły poziom szczegółowości graficznej, który nadaje poczucie rzeczywistości.

Użytkownicy, którzy chcą grać przez wiele godzin, nie będą mieli problemu. Do ukończenia jest 61 wyścigów , a poziom trudności wzrasta. W rezultacie oznacza to, że z gry można korzystać przez kilka godzin dziennie. Trudność różni się w zależności od wiedzy każdego użytkownika.

Wybór różnych modeli pojazdów

Wybór różnych modeli pozwala dostosować samochód, tworząc preferowany model z szeregu wzorów, kół i silników. Ta wersja oferuje użytkownikowi 123 różne modele samochodów z różnymi funkcjami , dzięki czemu można łatwo prowadzić dowolny samochód. Ułatwia to za każdym razem inne wrażenia i pozwala użytkownikom wyróżniać się.

Jednym z aspektów, który najbardziej zniechęca większość użytkowników podczas gry z programistą, jest przewidywalność. Ta gra nie stanowi problemu, ponieważ oferuje wiele możliwości czerpania przyjemności z jazdy.

Możliwość wspólnej gry

Opcja gry wieloosobowej jest jednym z najbardziej korzystnych aspektów oferowanych przez tego programistę. Obecnie 12 osób może grać razem. Ta możliwość umożliwia zabawę całej grupie przyjaciół. System dla wielu graczy jest interesujący ze względu na oferowane przez niego opcje, także pod względem łączności.

Darmowa wersja próbna

Opcja bezpłatnej wersji próbnej jest opcją dla tych, którzy nie znają wszystkich możliwości tej gry. Chociaż to prawda, że Need for Speed Most Wanted jest jednym z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy programistów, nowicjusze mogą być nieświadomi. Przetestuj grę, aby sprawdzić, czy jesteś zainteresowany jej zakupem.

Jak pobrać Need for Speed Most Wanted

Pobieranie wersji próbnej Need for Speed Most Wanted jest proste. Wejdź do portalu Filehippo, gdzie można pobrać kilka aplikacji na komputery PC. Program jest bezpłatny , choć ograniczony do określonego okresu czasu.

 1. Musisz wejść do portalu i pobrać grę. Musisz zaakceptować możliwość wyświetlania reklam podczas pobierania aplikacji. Pobieranie wersji próbnej gry jest bezpłatne, a to ułatwi codzienne życie.
 2. Proces pobierania wymaga zaakceptowania szeregu uprawnień. Praktyczną konsekwencją jest to, że korzystanie z gry jest ograniczone do określonego czasu. Użytkownicy powinni pamiętać, że po tym okresie będą musieli kupić licencję .

Jest to łatwiejsze i bezpieczniejsze niż instalowanie dowolnego pliku „ NFS most Want 2005 speed.exe ”, który można znaleźć w Internecie.

Pobieranie wersji próbnej Need for Speed Most Wanted jest szybkie i łatwe. To świetny sposób na zabawę dla graczy z pasją do prędkości i wyścigów miejskich. Dlatego ten programista ułatwia dobrą zabawę.

Wniosek

Dzisiejsi programiści produkują gry, które można wykorzystywać w różnych kontekstach. Pojęcie gry wideo ograniczonej do komputera lub pojedynczej konsoli to historia. Dzisiejsze gry są odpowiednie dla różnych kontekstów, ponieważ poprawiła się grafika , podobnie jak emulacja.

Pobieranie wersji próbnej Need for Speed Most Wanted jest warte czasu z kilku powodów. Po pierwsze, ponieważ możesz wybrać różne scenariusze, od nielegalnych wyścigów z policją po wyzwania . Po drugie, ze względu na możliwość wyboru pojazdów . I wreszcie dla łatwości poruszania się.

Jeśli szukasz gry z tymi samymi funkcjami, zapoznaj się z Need For Speed World .

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Need for Speed: Most Wanted, 1.0.0.1166 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 10,
 • Windows 7,
 • Windows XP,
 • Windows Vista,
 • Windows 8.1,
 • Windows 8
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • Czech,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Dutch,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, August 12th 2015
Autor
Electronic Arts Inc

https://www.ea.com

Need for Speed: Most Wanted

1.0.0.1166

Electronic Arts Inc(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.0.1166 Need for Speed: Most Wanted. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama