Reklama

Notion

varies-with-device

Notion(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Wydajne, wszechstronne miejsce do pracy

Konieczność przełączania się między różnymi aplikacjami podczas pracy może być trudna. Na szczęście istnieją aplikacje takie jak Notion, które mogą pozbyć się tego problemu. Notion to aplikacja przestrzeni roboczej, która konsoliduje funkcje z szerokiej gamy aplikacji zwiększających produktywność, aby umożliwić użytkownikom wykonywanie zadań w jednej uniwersalnej aplikacji.

Zarządzanie zadaniami

Pojęcie łączy najpopularniejsze aplikacje do zarządzania zadaniami i produktywności w jednym interfejsie, dzięki czemu można w nim wykonać wiele czynności. Na przykład możesz tworzyć tablice jak w Trello i używać ich do śledzenia zadań. Można go również używać do tworzenia notatek i list. Notion obsługuje również arkusze kalkulacyjne i ma również funkcję kalendarza.

Reklama

Obsługa aplikacji zewnętrznych

Celem Pojęcia nie jest zastępowanie innych aplikacji, a jedynie pomoc użytkownikom w utrzymaniu wszystkich obszarów roboczych w jednej, łatwo dostępnej aplikacji. Jako taki, Notion obsługuje płynne importowanie z innych aplikacji i aplikacji internetowych. Użytkownicy mogą na przykład łatwo importować treści z Evernote i Trello. Formatowanie i tagi są zachowywane, dzięki czemu przejście jest nieskomplikowane i łatwe do wykonania. Może także importować MS Word, Dokumenty Google i inne pliki.

Świetny pomysł!

Jeśli ktoś może obwiniać Notion, byłby to tylko brak funkcji wiadomości błyskawicznych. Ta funkcja jest jedyną rzeczą, której brakuje, aby stać się naprawdę uniwersalną aplikacją do pracy. Niemniej jednak jego prostota i szeroki zakres funkcji z pewnością będą darem niebios dla większości zespołów biurowych. Za pomocą jednej aplikacji będziesz w stanie wykonać wszystkie swoje zadania. Naprawdę świetne pojęcie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Notion, varies-with-device dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Notion

http://popplet.com

Notion

varies-with-device

Notion(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji varies-with-device Notion. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama