Reklama

Open Video Downloader dla Windows

2.4.0

Jelle Glebbeek

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Darmowy program do pobierania wideo

Open Video Downloader to bezpłatny program do pobierania wideo, który umożliwia wklejenie dowolnego adresu URL i pobranie wideo ze źródła. Ma podobne funkcje do podobnych aplikacji, takich jak All Video Downloader, Pobieracz wideo YTD i Końcowy program do pobierania wideo. Tworzy interfejs graficzny, który ułatwia wykonywanie funkcji.

Istnieje opcja pobierania zbiorczego i można je zapisać w kilku formatach. Najlepsze jest to, że aktualizuje narzędzie do pobierania YouTube. Zbiera również metadane wideo, dzięki czemu zachowujesz informacje o utworze i zespole podczas słuchania lub oglądania filmów.

Pobieraj filmy w różnych formatach

W Internecie dostępnych jest wiele filmów, które zapewniają rozrywkę ludziom. Chociaż możesz je ponownie odwiedzić w dowolnym momencie, czasami przyjemnie jest zachować kopię na wypadek, gdyby pierwotny właściciel usunął zawartość lub do przeglądania w trybie offline. Open Video Downloader pozwala to łatwo zrobić za pomocą GUI, w którym możesz wkleić adres URL wideo i po prostu pobrać.

Reklama

Możesz także pobierać zi do różnych formatów. Chociaż YouTube jest głównym źródłem treści, możesz także zapisywać filmy z Vimeo, Twittera i wielu innych. Dostępne są również prywatne filmy, które można pobrać.

Pobieranie zbiorcze

Dzięki możliwościom wielowątkowości Open Video Downloader umożliwia pobieranie do 32 filmów jednocześnie. Musisz skopiować i wkleić wszystkie adresy URL i dodawać je, aż osiągniesz limit. Dostępny jest pasek, który pokazuje, ile miejsca zajmują filmy w Twojej pamięci.

Pozostaje na bieżąco

Czasami twórcy treści aktualizują zawartość lub YouTube-dl wymaga aktualizacji. Open Video Downloader zapewnia, że nie skończysz z nieaktualnymi filmami. Jednak system Windows wymaga Pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++ 2010 (x86), aby program działał wydajnie.

Pobieranie z kilku źródeł

Open Video Downloader jest idealny, jeśli chcesz pobierać filmy z YouTube lub innych źródeł, aby zapisać je na komputerze. Możesz to zrobić pojedynczo lub jako pobieranie zbiorcze. Istnieje również sposób na zapisanie ich w różnych formatach.

Chociaż potrzebujesz oprogramowania na swoim urządzeniu z systemem Windows, zapewni to, że plik YouTube-dl pozostanie aktualny. Nawet niektóre prywatne filmy nie są objęte ograniczeniami.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Open Video Downloader, 2.4.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10,
  • Windows 7,
  • Windows 11,
  • Windows 8,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Jelle Glebbeek

https://jelleglebbeek.com/

Open Video Downloader dla PC

2.4.0

Jelle Glebbeek

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.4.0 Open Video Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama