Reklama

WinX DVD Ripper platinum dla Windows

8.21.0

Digiarty Software, Inc.

Ocena użytkownika5

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Odszyfruj i zgrywaj najnowsze płyty DVD za pomocą WinX DVD Ripper Platinum. Ten oparty na systemie Windows program do usuwania DVD z WinX oferuje konwersję szerokiej gamy formatów i zawiera ponad 380 gotowych profili.

WinX DVD Ripper Platinum oferuje szybką, bezproblemową konwersję DVD na AVI (DivX / Xvid), MP4, MPEG, WMV, AVC, TS / MTS / M2TS, DVD na MOV i M4V (akceptowany przez Mac) oraz DVD na FLV i nie tylko do udostępniania na YouTube, Facebooku, Vimeo i wielu innych stronach internetowych.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Zgrywaj DVD na iPhone / iPad / Android / Tablet: Zgrywaj / twórz kopie zapasowe DVD na urządzenia przenośne i telewizory smart, takie jak DVD na iPhone, iPad, iPod i Apple TV; Google (w tym Chromecast i nowy Nexus 7); HTC One; Samsung Galaxy Note; Microsoft (w tym Surface i Xbox), telefon Amazon Fire; Sony PSP / PS4.
 • Klonowanie DVD na ISO i kopiowanie DVD: Wbudowana funkcja kopiowania DVD obsługuje klonowanie pełnej płyty DVD 1: 1 na obraz ISO i folder DVD. Umożliwia także użytkownikom kopiowanie głównej / pełnej zawartości tytułu DVD na plik MPEG2 o bezstratnej jakości wideo i 5.1-kanałowym dźwięku AC3 / DTS Dolby. Cały proces może zająć zaledwie pięć minut, w zależności od szybkości procesora i sterownika DVD.
 • Odblokuj kod regionu i zabezpieczenia przed kopiowaniem: WinX DVD Ripper Platinum zapewnia przełomową wydajność w dostępie do wszystkich technologii szyfrowania DVD, w tym DVD CSS; kod regionowy; RCE; Sony ArccOS; UOP; oraz DRM Disney X-project.
 • Elastyczne ustawienia dla zaawansowanych użytkowników: Zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z elastycznych opcji dostrajania i dostosowywania parametrów, w tym: kodeka audio wideo; szybkość transmisji; częstotliwość wyświetlania klatek; współczynnik kształtu; rozkład; kodeki dźwięku; numer kanału audio; i częstotliwość próbkowania.

Reklama

Pobierz WinX DVD Ripper Platinum już dziś, aby szybko, efektywnie i elastycznie zgrywać płyty DVD i wiele więcej.

Należy pamiętać, że podczas korzystania z tego oprogramowania należy przestrzegać wszelkich przepisów dotyczących praw autorskich obowiązujących w ramach własnej jurysdykcji prawnej.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WinX DVD Ripper platinum, 8.21.0 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 2003,
 • Windows 2000,
 • Windows 8,
 • Windows Vista,
 • Windows 98 SE,
 • Windows NT,
 • Windows 7,
 • Windows XP,
 • Windows 98
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, June 8th 2022
Autor
Digiarty Software, Inc.

https://www.videoproc.com/company/

WinX DVD Ripper platinum dla PC

8.21.0

Digiarty Software, Inc.

Ocena użytkownika5

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.21.0 WinX DVD Ripper platinum. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama