Reklama

ShareX dla Windows

13.7.0

ShareX Developers(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

ShareX to aplikacja do przechwytywania i manipulacji obrazem typu open source, która jest zarówno lekka, jak i bogata w funkcje. Aplikacja ma łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i ma wiele funkcji.

ShareX pozwala przechwytywać ekrany / okna aplikacji w wielu różnych kształtach za pomocą klawiszy skrótu. Aplikacja wewnętrznie korzysta z edytora obrazów Greenshot, aby dodawać adnotacje do wykonywanych zdjęć. ShareX pozwala przycinać, zamazywać / zaciemniać obrazy, ale naprawdę fajną funkcją ShareX jest możliwość automatycznego przesyłania zdjęć do twojego ulubionego hosta, takiego jak Imgur, Flickr, Picassa, Tinypic lub Imageshack. Możesz nawet użyć niestandardowego modułu ładującego.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Różne metody robienia zrzutów ekranu, w tym pełny ekran, okno, monitor, prostokąt i inne kształty.
 • Konfigurowalne zadania po przechwyceniu, takie jak adnotacje, dodawanie efektów, znak wodny, przesyłanie i drukowanie.
 • Prześlij dowolny typ pliku, w tym obraz i tekst, używając klawisza skrótu, przesyłania ze schowka, przeciągania i upuszczania lub menu kontekstowego Eksploratora Windows.
 • Zaawansowane przechwytywanie zrzutów ekranu, rejestrator ekranu, narzędzie do udostępniania plików i zwiększania wydajności.
 • Obsługuje ponad 40 różnych usług hostingu obrazów, tekstu i plików, takich jak Imgur, FTP, Dropbox, Pastebin itp. Oraz obsługuje wiele usług skracania i udostępniania adresów URL.
 • Narzędzia takie jak próbnik kolorów ekranu, edytor obrazów, linijka, zmieniacz DNS, generator kodów QR, indeksator katalogów i wiele innych.
 • Nieograniczone konfigurowalne przepływy pracy z ustawieniami specyficznymi dla skrótu.

Reklama

Naprawdę wielką zaletą ShareX jest to, że prawie wszystkie aspekty aplikacji są konfigurowalne. Możesz wybrać klawisze skrótów, aby automatycznie robić zrzuty ekranu z całych ekranów lub ich części. Możesz przesyłać obrazy do różnych hostów obrazów lub niestandardowego modułu ładującego. Podsumowując, ShareX jest świetnym, lekkim narzędziem, które prawidłowo wykonuje swoją pracę dzięki licznym konfigurowalnym opcjom.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ShareX, 13.7.0 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 8.1,
 • Windows 10,
 • Windows 7,
 • Windows 11
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, November 23rd 2018
Autor
ShareX Developers

https://www.getsharex.com

ShareX dla PC

13.7.0

ShareX Developers(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 13.7.0 ShareX. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama