Reklama

DP Animation Maker dla Windows

3.2.9

DesktopPaints(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak używać DesktopPaints do tworzenia skutecznych efektów animacji w programie Windows Movie Maker

Dzięki Windows Movie Maker (filmy) możesz z łatwością tworzyć wysokiej jakości projekty animacji. Jednym kliknięciem możesz zaimportować dowolny obraz lub plik wideo. Możesz dowolnie zmieniać ich rozmiar, dodawać tekst lub efekty w tle, stosować filtry i sprawić, by obraz był jak najbardziej realistyczny. Dzięki DP Animation Maker możesz tworzyć szereg unikalnych animowanych projektów odpowiednich do użytku osobistego lub zawodowego, od prostych banerów internetowych po kartki z życzeniami, logo firmowe i filmy animowane! Co więcej, oprogramowanie jest dostarczane bezpłatnie z systemem Windows! Już nigdy nie będziesz musiał płacić.

Jedną z ważnych funkcji, której brakuje w programie Windows Movie Maker, jest możliwość animowania poruszających się obiektów. W takim przypadku konieczne staje się korzystanie z oprogramowania firm trzecich. Na szczęście przeniesienie poruszających się obiektów na wybrany ekran nie jest takie trudne. Istnieją trzy sposoby importowania poruszających się obiektów do programu Windows Movie Maker: za pomocą myszy, klawiatury lub podręcznego pada. Dpad to ruchomy panel dotykowy na ekranie, za pomocą którego możesz przeciągać elementy, aby umieścić je w scenie.

To małe narzędzie może wydawać się dość ograniczone, ale jest bardzo przydatne, gdy musisz poradzić sobie z dużymi efektami animacji. Możesz szybko tworzyć podsceny, stosować złożone efekty, tworzyć złożone kolaże lub zmieniać obrazy w celu uzyskania efektów specjalnych. Jeśli masz problemy z pracą ze standardowym interfejsem programu Windows Movie Maker, zawsze możesz skorzystać z past komputerowych innych firm, które zapewniają znacznie więcej funkcji niż standardowy program. Korzystając z dołączonych skórek pulpitu przy zakupie farby na pulpit, będziesz mógł importować i zapisywać swoją pracę w formacie zgodnym z większością programów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DP Animation Maker, 3.2.9 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003,
  • Windows 2000,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 98
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
DesktopPaints

http://desktoppaints.com

DP Animation Maker dla PC

3.2.9

DesktopPaints(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.2.9 DP Animation Maker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama