Reklama

People Playground dla Windows

1.27

mestiez(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Gory gra w piaskownicy dla jednego gracza

People Playground to niezależna gra typu sandbox opracowana przez mestiez. Celem gry jest strzelanie, dźganie, palenie, zatruwanie, rozrywanie, odparowywanie lub miażdżenie szmacianych lalek na dużej otwartej przestrzeni. Aby to zrobić, będziesz musiał stworzyć własne urządzenie. Możesz użyć pistoletów, noży, kotwic, wody i innych przedmiotów ze swojego arsenału, aby stworzyć dużą i/lub potężną maszynę do zabijania. Reakcja ragdoll naśladuje prawdziwą ranę i tortury, ale grafika typu blokowego równoważy to dla graczy, którzy są wrażliwi na krew i ciało

Podstawowa rozgrywka

People Playground zapewnia pełną kontrolę nad otoczeniem i wszystkim, co się w nim znajduje. Oznacza to również, że masz kontrolę nad ragdollami. Dzielą się na dwie klasy: ludzi i androidów. Możesz zdjąć jednego z nich, więc to, kogo wybierzesz, zależy od poziomu przemocy, który chcesz zobaczyć. Decyzja o zdziesiątkowaniu ludzi jest bardziej makabryczna, ponieważ zobaczysz, jak wylatują wewnętrzne i zewnętrzne części ciała. Androidy są anatomicznie podobne do ludzi, ale ich śmierć jest mniej gwałtowna. 

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem na zabicie człowieka jest użycie broni. Potężne pistolety, takie jak strzelby i snajperzy, mogą rozerwać twojego człowieka na strzępy. Lasery mogą być również użyte do zabicia człowieka, ale musisz wycelować w klatkę piersiową lub głowę. Będzie krwawił, ale bardzo powoli, więc zobaczysz stopniową, ale bolesną śmierć. Podobnie jak w przypadku laserów jest porażenie prądem. Najlepiej zaszokować człowieka, gdy jego energia jest jeszcze normalna. Szokowanie człowieka, gdy jego energia jest niska, ożywi go lub przywróci mu energię. 

Reklama

Androidy są dobrym obiektem testów potężnych urządzeń tortur, ponieważ są trudne do zabicia. Twoje urządzenie powinno mieć strzelbę promieniową, wodę lub zbiornik, aby spadło. Jest również odporny na ataki z dużej odległości, więc najlepiej podejść bliżej androida. Oprócz broni i laserów People Playground oferuje dwie autonomiczne bronie: Gorse i Sentry Turret. Kolcolist to ośmionogi kosmita, który pluje kwasem, podczas gdy Wieżyczka Strażnicza to dwunożny robot, który strzela laserami w głowę. 

Wymagania systemowe

Podczas gdy ludzie i androidy są głównymi bohaterami People Playground, przedstawia je tylko jako klocki. Ułatwia to komputerowi renderowanie gry przy zachowaniu środowiska piaskownicy. Aby pobrać People Playground, potrzebujesz komputera z systemem operacyjnym Windows 7. Pozostałe minimalne wymagania są następujące: 

Procesor: 2 GHz

Pamięć: 1 GB RAM

Grafika: procesor z akceleracją AMD lub grafika Intel HD karta

DirectX: wersja 12

Pamięć: 300 MB miejsca na dysku

Wystarczy, aby grać na komputerze stacjonarnym lub laptopie, ale programista faworyzuje następujące specyfikacje: 

Procesor: 3,7 GHz

Pamięć: 16 GB RAM

Pamięć: 500 MB miejsca na dysku twardym

Unikalna gra symulacyjna dla dojrzałych graczy

People Playground jest odpowiednia dla graczy na wszystkich poziomach użytkownika. Poza wybieraniem przedmiotów z ekwipunku, gra pozwala tworzyć dowolne urządzenia na ragdollach. Wymaga również mniej niż 1 GB przestrzeni dyskowej i co najmniej 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu jest dostępny dla okazjonalnych graczy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
People Playground, 1.27 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 10,
  • Windows 11,
  • Windows 8.1
Język:
Angielski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, January 30th 2024
Autor
mestiez

https://store.steampowered.com/developer/mestiez

People Playground dla PC

1.27

mestiez(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.27 People Playground. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama