Reklama

Process Explorer dla Windows

16.42

Microsoft SysInternals(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Process Explorer to lekkie i przenośne narzędzie do zaawansowanego zarządzania procesami, które rozpoczyna pracę tam, gdzie kończy się Menedżer zadań. Aplikacja wyświetli szczegółowe informacje o procesie, w tym jego ikonę, wiersz poleceń, pełną ścieżkę obrazu, statystyki pamięci, konto użytkownika i atrybuty bezpieczeństwa.

Process Explorer umożliwia powiększenie określonego procesu. Możesz wyświetlić listę załadowanych bibliotek DLL lub otwartych uchwytów zasobów systemu operacyjnego. U góry zawsze jest wyświetlana lista aktualnie aktywnych procesów, w tym nazwy ich kont, podczas gdy informacje wyświetlane w dolnym oknie zależą od trybu, w którym działa Process Explorer.

Jeśli Process Explorer jest w trybie uchwytu, zobaczysz uchwyty, które otworzył proces wybrany w górnym oknie, ale jeśli Process Explorer jest w trybie DLL, zobaczysz biblioteki DLL i pliki mapowane przez pamięć, które załadował proces.

Reklama

Unikalne możliwości Process Explorer sprawiają, że jest on przydatny do śledzenia problemów związanych z wersją DLL lub radzenia sobie z wyciekami oraz zapewnia wgląd w sposób działania systemu Windows i aplikacji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Process Explorer, 16.42 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, December 13th 2018
Autor
Microsoft SysInternals

https://www.microsoft.com/technet/sysinternals

SHA-1:
275b291ed15f00b65ceb6f054c45f6ff1ae9eb2f

Process Explorer dla PC

16.42

Microsoft SysInternals(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 16.42 Process Explorer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama