Reklama

Protect EXE dla Windows

0.4

Dpaehl(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak chronić plik EXE przed przejęciem?

Protect EXE, znany również jako Ochrona systemu Windows, to aplikacja opracowana przez firmę Dpaehl wyłącznie w celu ochrony systemu komputerowego przed wirusami. Główną cechą tego oprogramowania jest to, że uniemożliwia hakerom włamanie się do "inteligentnego" kodu systemu operacyjnego Windows, który jest odpowiedzialny za uruchamianie wszystkich aplikacji zainstalowanych na komputerze. Krótko mówiąc, jeśli masz to oprogramowanie na swoim komputerze, nikt nie może wprowadzać żadnych zmian w instalacji systemu Windows bez Twojej zgody. Poza tym zapobiega również wykonywaniu nieznanych programów, zamykaniu aplikacji, uszkodzeniu plików systemowych i nadpisywaniu katalogów danych.

Protect EXE zapewnia bezpłatną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i innymi atakami, instalując pasek narzędzi, a nawet ma funkcję „deinstalatora”, która pozwala całkowicie usunąć go z komputera. Zasadniczo działa poprzez ograniczenie przeglądarki do otwierania plików wykonywalnych innych programów. Jeśli zastanawiasz się, jak to działa? Cóż, oprogramowanie w zasadzie zapobiega załadowaniu przez oprogramowanie biblioteki DLL lub pliku Dynamic Link Library, ponieważ wymaga prawidłowego hasła administratora. Tworząc to hasło, możesz łatwo ograniczyć dostęp do swojego systemu i nigdy nie zostaniesz zaskoczony przez paskudnego wirusa lub oprogramowanie szpiegujące.

Oprócz tego możesz również chronić EXE przed włamaniem za pomocą menedżera haseł systemu Windows. Jak wiesz, każdy program zainstalowany na twoim komputerze ma nazwę pliku, która jest unikalna dla tego programu. Musisz otworzyć panel sterowania (ikona na pulpicie z wykładziną) i wybrać łącze „zarządzaj kartą”, aby wyszukać dostępne opcje bezpieczeństwa. Tutaj zobaczysz, że istnieje sekcja o nazwie „limity”, w której możesz ustawić różne ograniczenia użytkownika i je edytować. Tak więc, jeśli chcesz zabezpieczyć swój plik EXE, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać „zarządzaj limitami” z opcji, a będziesz mieć pełną kontrolę nad bezpieczeństwem EXE.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Protect EXE, 0.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Dpaehl

http://www.dpaehl.de.cx

SHA-1:
0d00ac9899c7480f8c877d09a603a567b820bc4e
Filename:
Execrypt.exe

Protect EXE dla PC

0.4

Dpaehl(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 0.4 Protect EXE. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama