Reklama

ShellExView dla Windows

2.01

NirSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Napraw błąd niebieskiego ekranu systemu Windows XP za pomocą narzędzia do czyszczenia rejestru

Jeśli napotkasz problemy podczas korzystania z systemu Windows, nadszedł czas na uaktualnienie wersji systemu Windows do najnowszej, takiej jak Windows 7 Ultimate lub Windows Vista Ultimate. Jednak podczas pracy w systemie Windows możesz napotkać różne problemy i problemy, które mogą być konieczne do ich naprawienia. Jednym z problemów, z którymi boryka się większość użytkowników w systemie Windows, jest to, że niektóre programy ulegają awarii i wykonują nieoczekiwane działania. Na przykład, jeśli program ulegnie awarii, wszystkie pliki, foldery, opcje i ustawienia tego programu będą niedostępne i możesz nie być w stanie ich już używać. A jeśli program zdecyduje się uruchomić ponownie bez ostrzeżenia, możesz również doświadczyć błędów lub dziwnego zachowania.

Z tego powodu należy użyć narzędzia do czyszczenia rejestru, które może skanować i naprawiać rejestr systemu Windows, takiego jak dodatek Service Pack 2 (SP2) dla systemu Windows XP lub dodatek Service Pack 1 (SP1) dla systemu Windows Vista. ShellExView to darmowe oprogramowanie do czyszczenia rejestru, które jest w stanie naprawić różnego rodzaju problemy. ShellExView może skanować, wykrywać i usuwać następujące typy błędów z systemu Windows:

W przypadku każdego rodzaju błędu komputera lub problemu, który możesz napotkać podczas korzystania z systemu Windows, zaleca się pobranie narzędzia do czyszczenia rejestru, takiego jak poprawka rejestru. Korzystanie z narzędzia do czyszczenia rejestru pomoże pozbyć się różnego rodzaju błędów, które mogą wystąpić na komputerze, takich jak dodatek Service Pack 2 (SP2) dla systemu Windows XP, dodatek Service Pack 1 (SP1) dla systemu Windows Vista lub błąd biblioteki wykonawczej firmy Microsoft które mogą powodować błędy w czasie wykonywania i komunikaty o błędach DLL. Aby naprawić powyższy błąd, możesz usunąć wszystkie niechciane lub zduplikowane pliki z systemu lub użyć funkcji „Napraw błędy” ShellExView, aby naprawić wybrany problem. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego i innych błędów systemu Windows, odwiedź naszą witrynę internetową poniżej. Zapewniamy kompletny katalog różnych rodzajów błędów, które mają do zaoferowania Microsoft, Apple, Linux i inne systemy operacyjne.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ShellExView, 2.01 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
NirSoft

http://www.nirsoft.net

SHA-1:
be95ad56132cf0c0071105fa5bb866c8b439abd0
Filename:
shexview.zip

ShellExView dla PC

2.01

NirSoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.01 ShellExView. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama