Reklama

Speed Racers dla Windows

1.31

GameHitZone.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Speed Racers dla Windows Recenzja gry

Speed Racers musiałyby być jedną z ciekawszych gier online w systemie Windows. W przeciwieństwie do innych podobnych gier, Speed Racers ma wiele zwrotów akcji. Na przykład w tej grze będziesz musiał jechać tak szybko, jak to możliwe, aby dotrzeć do końca toru. Robisz to, korzystając z różnych doładowań, które są dostępne po drodze. Należą do nich klocki hamulcowe i doładowania powietrza, które pomagają zwiększyć przebieg na benzynie.

Interfejs Speed Racers w systemie Windows nie jest specjalnie ładny. W rzeczywistości nie wygląda to zbyt dobrze, biorąc pod uwagę, że działa głównie w formacie szerokoekranowym. Jednak najlepszą częścią Speed Racers dla Windows jest sama gra, w którą gra się całkiem fajnie. Sterowanie w grze jest dość proste, więc ci, którzy nigdy wcześniej nie grali w taką grę, powinni uznać ją za interesującą.

Jeśli chcesz ścigać się ze znajomymi w systemie Windows, powinieneś sprawdzić aplikację Speed Racer. Jest wyposażony w tryb online dla wielu graczy, dzięki czemu możesz ścigać się z przyjaciółmi i rodziną, którzy mają zainstalowane Speed Racers na swoich komputerach. Należy jednak pamiętać, że w tej grze nie ma trybu offline. Jedynym sposobem, aby cieszyć się Speed Racers w systemie Windows, jest pobranie aplikacji z oficjalnej witryny Windows lub innej aplikacji innej firmy. Można go pobrać za darmo, więc naprawdę nie ma nic złego w kontynuowaniu i robieniu tego.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Speed Racers, 1.31 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
GameHitZone.com

http://www.gamehitzone.com

SHA-1:
3bcf06b5444d052562ddc03393a2b1a6f9a03773
Filename:
SpeedRacers.exe

Speed Racers dla PC

1.31

GameHitZone.com(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.31 Speed Racers. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama