Reklama

Alex Gordon dla Windows

3

Free Ride Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Gra Alex Gordon do pobrania za darmo — darmowe gry-jazdy w systemie Windows

W darmowych grach dla systemu Windows musisz uratować Alexa Gordona, który w rzeczywistości jest młodym amerykańskim żołnierzem służącym w Wietnamie. Ta gra jest oparta na powieści „To wspaniałe życie” Arthura Millera. Opowieść to doskonały kawałek salonowy i sprawi, że poczujesz się tak samo, gdy ją zagrasz. Ta gra obejmuje bardzo proste sterowanie i dlatego większość użytkowników uważa ją za bardziej zabawną niż inne rodzaje gier przygodowych.

Gra zaczyna się od krótkiej animowanej kreskówki przedstawiającej Alexa Gordona i jego odważną siostrę szukających magicznego amuletu w środku lasu. Najwyraźniej starożytne złe istoty na wyspie nie były zadowolone ze sposobu, w jaki Alex Gordon traktował swoją przyjaciółkę Rachel Dawes, więc rozproszyły cenne kawałki tego amuletu. Teraz Alex i jego wierny pomocnik Franklin Banks muszą uratować amulet i poszukać wskazówek dotyczących lokalizacji mistycznego obiektu.

Pierwsza część tej gry rozgrywa się w spokojnym otoczeniu, więc na początku nie poczujesz przygody. Prawdopodobnie ucieszy Cię wiadomość, że w grze Alex Gordon jest pięć poziomów trudności: Bojownicy o wolność, Wysoki poziom wolności, Olimpijczyk, Największy tata świata i Najlepszy detektyw świata. Twórcy tej darmowej gry Alex Gordon wykonali kawał dobrej roboty, przedstawiając tę historię użytkownikom w bardzo interesujący sposób. Po ukończeniu gry poczujesz potrzebę ponownego rozegrania całej serii i poznania fantastycznej fabuły, dobrej akcji, dobrze rozwiniętych postaci i ciekawej fabuły.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Alex Gordon, 3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 95
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Free Ride Games

Alex Gordon dla PC

3

Free Ride Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3 Alex Gordon. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama