Reklama

Kaspersky TDSSKiller dla Windows

3.1.0.28

Kaspersky Lab(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Kaspersky TDSSKiller został opracowany przez Kaspersky Lab. Jest to darmowy wykrywacz i narzędzie do usuwania rootkitów na platformę Windows. Aplikacja jest w stanie przeskanować niektóre obszary komputera, takie jak pamięć systemowa, sektory rozruchowe, załadowane moduły (wymagane jest ponowne uruchomienie), użyć KSN do skanowania obiektów i (opcjonalnie) może wykryć system plików TDLFS lub zweryfikować plik Podpisy cyfrowe.

Jest to jedno z najszybszych narzędzi do usuwania rootkitów, które jest w stanie wykryć i usunąć wszelkiego rodzaju rootkity (szczególnie te zidentyfikowane jako TDSS lub Win.32.TDSS), takie jak Alureon, Cidox, Cmoser, Sinowal, Whistler, Phanta, SST, Pihar , Stoned, MyBios, Zhaba. Jest także w stanie wykryć rootkity ZeroAccess, różne bootkity (złośliwe oprogramowanie, które infekuje MBR - Master Boot Record) itp.

Instalacja Kaspersky TDSSKiller jest łatwa i przeskanuje Twój system w krótkim czasie. Może zlokalizować, zneutralizować i poddać kwarantannie zainfekowane pliki. Aplikacja jest lekka i zajmuje niewiele miejsca. Podsumowując, Kaspersky TDSSKiller to jedna z najlepszych aplikacji antywirusowych dostępnych obecnie na rynku, kropka.

Reklama

Warto zauważyć, że Kaspersky TDSSKiller nie zastępuje ochrony antywirusowej ani oprogramowania zabezpieczającego Internet. Aby zapewnić bezpieczeństwo komputera i urządzeń, należy zawsze instalować te formy oprogramowania zabezpieczającego.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Kaspersky TDSSKiller, 3.1.0.28 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, January 18th 2019
Autor
Kaspersky Lab

https://www.kaspersky.com/

SHA-1:
edf116cb1e6ddd1b2c476a57f5ff62e6661d97f1

Kaspersky TDSSKiller dla PC

3.1.0.28

Kaspersky Lab(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.1.0.28 Kaspersky TDSSKiller. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama