Reklama

Deluxe Pacman dla Windows

1.98a

Neil Roy(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Deluxe Pacman — czy jest lepszy od zwykłej wersji?

Deluxe Pacman to modyfikacja do gry zręcznościowej Pacman. Masz wybór, aby skonfigurować ją tak, aby otrzymać „oficjalną” wersję gry. Nie sądzę, że jest to konieczne, ponieważ wersja „kontra” ma ten sam cel, a więc jest równie zabawna. Ta wersja Deluxe Pacman zawiera również edytor poziomów, który pozwala skonfigurować nowe poziomy do gry.

Myślę, że największą rzeczą, która odróżnia tę grę od innych wersji gry, są dźwięki. Efekty dźwiękowe są znacznie bardziej wyraźne i moim zdaniem sprawiają, że gra jest znacznie przyjemniejsza. O wiele mniej irytujące jest słyszenie tych przerażających, upiornych dźwięków Pacmana co pięć minut, więc mogę teraz cieszyć się grą! Jeśli jesteś kimś, kto lubi grać w stare gry zręcznościowe, ale zmęczył się nimi, ta gra jest idealna dla Ciebie.

Jeśli jednak chcesz być całkowicie zadowolony z gry, będziesz chciał zainstalować zarówno bonusową, jak i główną odmianę Pacmana. Chociaż pierwszy z nich ma sporo zalet w stosunku do drugiego, możesz również gromadzić punkty, robiąc różne rzeczy w każdym trybie gry. Grafika jest nieco chwiejna, gdy nie grasz z innym ludzkim graczem, ale zapewnia pewną wartość rozrywkową, gdy grasz z przyjaciółmi lub z komputerem. Wypróbuj Deluxe Pacman już dziś!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Deluxe Pacman, 1.98a dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Neil Roy
SHA-1:
a9f8f5e153d7fc0822d67ea97427b99e69baca32
Filename:
DPacman198a.zip

Deluxe Pacman dla PC

1.98a

Neil Roy(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.98a Deluxe Pacman. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama