Reklama

Start8 dla Windows

9.5.0.0

Stardock(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Start8 — zastąpienie domyślnego menu Start w systemie Windows

Dla tych, którym wciąż brakuje menu Start w systemie Windows 8, istnieje wiele alternatyw. Stardock trafnie nazwany Start8 zapewnia znacznie większą kontrolę nad uruchamianiem i uruchamianiem niż standardowe alternatywy Windows, które są obecne w systemie. Dowiedz się, dlaczego Start8 jest tak popularnym programem zastępującym menu Start. Czas skorzystać z tego potężnego programu do dostosowania systemu Windows do tego, który lubisz.

Start8 usuwa wszystkie nudne menu tła interfejsu w stylu Windows 7 i zastępuje je nową stroną powitalną rozruchu, która ładuje się ikonami, umożliwiając wybór pojedynczej aplikacji z dużym panelem przycisków, skrótem lub wieloma różnymi opcjami z menu startowego. Otrzymujesz także konfigurowalne efekty wizualne rozruchu, paski zadań, menu panelu i paski zadań, a narzędzie do tworzenia kopii zapasowych/przywracania Start8 ułatwia przywracanie poprzednich ustawień systemu. Program zapewnia również funkcjonalność menedżera zadań i integruje zaporę systemu Windows w celu monitorowania uruchamiania i zamykania.

Środowisko pulpitu Start8 znacznie różni się od swojego odpowiednika w systemie Windows 7, w którym ikona Start zajmuje znaczną część pulpitu. Środowisko pulpitu Start8 umożliwia uruchamianie aplikacji bezpośrednio z paska zadań, naciskając prawy skrót klawiaturowy, podczas gdy przycisk Start pozostaje wyszarzony, co uniemożliwia uruchomienie aplikacji. Zapobiega to zawieszaniu się i zawieszaniu aplikacji oraz umożliwia użytkownikom korzystanie z ekranu startowego podobnego do Eksploratora Windows. Ogólnie rzecz biorąc, start zapewnia menu startowe podobne do systemu Windows 7 z wieloma dostosowywanymi narzędziami, które pozwalają dostosować działanie komputera do punktu, w którym nigdy więcej nie będziesz musiał dotykać przycisku na pulpicie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Start8, 9.5.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8,
  • Windows 8.1
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Thursday, November 17th 2022
Autor
Stardock

http://www.stardock.com/products/modernmix/

SHA-1:
6aa7224431fc50c95c4d94a0e47c5e3228769364
Filename:
Start8-sd-setup.exe

Start8 dla PC

9.5.0.0

Stardock(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.5.0.0 Start8. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama