Reklama

TXTcollector dla Windows

2.0.2

Bluefive Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jak pobrać Txtcollector dla Windows 10

Nowa wersja Txtcollector, v2.0, pozwala użytkownikowi wybrać kilka plików tekstowych, w przeciwieństwie do pojedynczego okna wyboru pliku w v1. W wersji 2.0 dodaje nową listę podręczną z plikami gotowymi do skopiowania, sortowania i/lub formatowania oraz jest w stanie przeszukiwać wiele typów plików tekstowych. Posiada nową funkcję "schowka", która pozwala skopiować jeden lub więcej wierszy kodu z innej aplikacji. Wprowadzono również kilka innych ulepszeń. Udało mi się przekonwertować moją starą aplikację VB na Txtcollector, korzystając z bezpłatnego pakietu Open Office.

Program otrzymał wiele pochlebnych komentarzy i rekomendacji z różnych źródeł, w tym z forum użytkowników, postów na blogach i recenzji na stronie internetowej. Program działa dobrze zarówno na komputerach z systemem Windows 2021, jak i Windows NT. Dodano podstawowe menu opcji do sterowania opcjami uruchamiania, a także dodano opcję „podświetlania” wybranych plików tekstowych. Dodano również opcję automatycznego zapisywania nieaktywnych zakładek w dwóch osobnych oknach. Ponadto dla tych, którzy korzystają z wtyczki Microsoft Outlook, ta nowa funkcja umożliwia utworzenie listy wszystkich aktywnych kart w bieżącym oknie, dzięki czemu można je szybko zlokalizować i zamknąć w razie potrzeby.

Aby pobrać aplikację Txtcollector, odwiedź poniższą witrynę internetową. Po pobraniu najnowszej aktualizacji programu będziesz mógł rozpocząć zapisywanie plików, a także sortowanie plików i folderów według kategorii i/lub nazw. Możesz utworzyć dowolną liczbę folderów i podfolderów, a także utworzyć listę podręczną ze wszystkimi plikami, które skopiowałeś, posortowałeś i/lub sformatowałeś. Ponadto będziesz mógł przeczytać recenzje i referencje w samej witrynie, abyś mógł wiedzieć, czy oprogramowanie działa dla Ciebie.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TXTcollector, 2.0.2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Bluefive Software

http://bluefive.pair.com/

SHA-1:
df3fcd3f774c3819de1714691abf542c8ad112eb
Filename:
TXTcollector.zip

TXTcollector dla PC

2.0.2

Bluefive Software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.2 TXTcollector. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama