Reklama

UsbFix Free dla Windows

11.048

SOSVirus(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Darmowe oprogramowanie do usuwania złośliwego oprogramowania i antywirusów

UsbFix to program do usuwania złośliwego oprogramowania / wirusów, który czyści i chroni Twój komputer i zewnętrzne dyski twarde, a także rejestr komputera. Możesz sprawdzić, czy wszystkie pliki lub foldery na USB lub dowolnego rodzaju kartach pamięci. Aplikacja może także wykrywać zagrożenia na twoim komputerze. Zawiera inne przydatne funkcje, w tym kwarantannę i szczepienia. To ostatnie zapobiegnie przyszłej infekcji twoich urządzeń.

Szybkie wykrywanie

UsbFix oferuje wiele opcji, gdy trzeba skanować urządzenia. Możesz wykonać pełne skanowanie dysku lub sprawdzić tylko dyski wewnętrzne. Proces ten jest niezwykle szybki - mniej niż trzydzieści sekund dla każdego rodzaju skanowania. Jest wystarczająco szybki, aby użytkownik zastanawiał się, czy zadanie zostało wykonane. UsbFix ma inny algorytm niż zwykłe oprogramowanie antywirusowe używane na komputery PC. Zapewniamy, że sprawdza wszystkie twoje pliki.

Instalacja tej aplikacji jest łatwa. Po potwierdzeniu pobrania UsbFix powinien uruchomić się automatycznie. Po załadowaniu interfejs powinien zawierać podstawowe informacje o komputerze, takie jak liczba użytkowników i dysków. Nie ma zbyt wielu przycisków, ale to sprawia, że jest łatwiejszy w użyciu. Zapoznaj się z kilkoma samouczkami, aby dowiedzieć się, jak działa funkcja szczepienia .

Reklama

Interfejs i użycie

Od razu zauważysz, jak mały jest interfejs użytkownika. Nie będzie też zmieniać rozmiaru, ale to wcale nie jest wadą. Przyciski i teksty są duże, co ułatwia nawigację. Jeśli używasz starszej wersji UsbFix, aplikacja powiadomi Cię o aktualizacji. Firma została partnerem Bitdefender i reklamuje to. Gdy używasz darmowej wersji, może to być trochę denerwujące, ponieważ zajmuje dużo miejsca.

Użyj analizy, aby przeskanować dyski twarde. Masz opcje analizy komputera i dysku osobno lub wszystkie jednocześnie. Co ciekawe, każdy rodzaj skanowania zajmuje tyle samo czasu. UsbFix działa z każdym urządzeniem, które można podłączyć do portu USB. Tak więc karty pamięci lub pendrive, a zewnętrzny dysk twardy można wyczyścić i zabezpieczyć.

Funkcja szczepień pomaga zapobiegać podatności dysków i komputera na złośliwe oprogramowanie. UsbFix archiwizuje wszystkie znane wirusy i zapewnia, że twoje pliki nie zostaną nimi zainfekowane w przyszłości. Ten proces nie zakłóca danych ani nie zmniejsza ilości pamięci.

UsbFix daje raport o stanie urządzenia po każdym skanowaniu. Zawiera analizy wszystkich skanowanych komponentów i ich wyników. Zobaczysz, ile zainfekowanych elementów w każdym dziale twojego urządzenia, jeśli w ogóle. Aplikacja automatycznie przechowuje te raporty, więc nie musisz zapisywać ich na dysku.

Wydajność i ustawienia

UsbFix jest bardzo lekki na twoim dysku twardym. Nie zajmuje tak dużo pamięci RAM podczas skanowania lub usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja może działać w tle podczas wyszukiwania nadchodzących zagrożeń. Nawet nie zauważysz, że tam jest. Jednym z problemów jest to, że trudno jest potwierdzić, czy aplikacja jest nadal aktywna po ponownym uruchomieniu. Jeśli chcesz się upewnić, musisz uaktualnić do wersji premium.

W tej aplikacji jest tylko kilka ustawień, w tym opcja wyświetlania listy wszystkich dysków po zakończeniu skanowania. Dzięki temu można zobaczyć wszystkie urządzenia podłączone do komputera. Aplikacja oferuje znacznie lepsze ustawienia po uaktualnieniu do wersji UsbFix premium. Jednym z nich jest automatyczne skanowanie podczas uruchamiania systemu Windows lub po włożeniu dysku.

Gdy UsbFix wykryje zagrożenie, poddaje zainfekowany plik kwarantannie, dopóki nie zdecydujesz, co zrobić. Procedura jest podobna do standardowego oprogramowania antywirusowego. Proces czyszczenia jest trochę inny. Jeśli zdecydujesz się wyczyścić plik, aplikacja zamknie każde inne okno i aktywne programy. Należy pamiętać, że najczęściej zainfekowane pliki zostaną usunięte. Jeśli chcesz usunąć złośliwe oprogramowanie, zachowując plik, musisz wykonać pewne kodowanie. W zależności od bieżącej wersji UsbFix może nie być kompatybilny.

Wsparcie i przewodniki

Programiści oferują zarówno wsparcie, jak i pomocne samouczki, które poprawią Twoje wrażenia. Uzyskaj dostęp do forów i różnych społeczności bezpośrednio z interfejsu UsbFix, aby uczyć się od znajomych. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, są dostępni technicy, ale pracują oni na podstawie umówionej wizyty.

Możesz również wysłać anonimowe dane do serwera SOSVirus, aby pomóc im w lepszej analizie urządzeń. Może to poprawić funkcję szczepień poprzez dodanie kolejnej warstwy ochrony do twoich plików. Algorytm UsbFix jest bardzo czuły, więc rozszerzenia takie jak Autorun zawsze będą oznaczane. Autorun nie jest domyślnie złośliwy, ale program innej firmy może go użyć do wyzwolenia wirusa. Najbezpieczniejszym sposobem radzenia sobie z tymi plikami jest ich usunięcie.

Alternatywy

Znajdziesz wiele funkcji UsbFix w innych podobnych programach, takich jak USB Security Disk lub MCShield. Oba zachowują się prawie dokładnie tak samo jak UsbFix. Z tego powodu trudno powiedzieć, który z nich jest najlepszy. Należy pamiętać, że dysk bezpieczeństwa USB ma wyższą ocenę użytkowników niż którykolwiek z pozostałych dwóch.

Niezawodna ochrona

UsbFix jest atrakcyjny w swojej prostocie. Jeśli masz już dość fantazyjnego oprogramowania AV, które wymaga uaktualnienia więcej niż robienia tego, co powinno, czas na zmianę. Ta aplikacja robi dokładnie to, co obiecuje i nie mniej. Ma dwa przyciski operacyjne i potrzebuje tylko kilku minut na wykonanie swoich zadań.

Porównaj to do dowolnego standardowego programu antywirusowego, który ma mnóstwo różnych funkcji i godziny skanowania, aby uzyskać ten sam wynik. Ilość zaoszczędzonego czasu wystarczy, aby zdecydować, że UsbFix jest lepszym wyborem.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
UsbFix Free, 11.048 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows XP,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, December 22nd 2021
Autor
SOSVirus

https://www.sosvirus.net/

UsbFix Free dla PC

11.048

SOSVirus(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 11.048 UsbFix Free. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama