Reklama

WinRAR Beta x64 dla Windows

6.01

Alexander Roshal(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Windows RAR i archiwizator plików ZIP

WinRARx64 to archiwizator plików wersji próbnej dla 64-bitowych procesorów Windows. To oprogramowanie narzędziowe może łączyć pliki w jeden plik archiwum lub serię plików archiwum. Aby chronić twoje pliki, WinRAR używa 128 Advanced Encryption Standard lub AES. Program nie sprawdzi twojego hasła. Zamiast tego wprowadzi kod dostępu za pomocą funkcji skrótu, aby zaszyfrować zawartość pliku. Ta funkcja uniemożliwia hakerom wyświetlanie zarchiwizowanych plików lub uzyskiwanie dostępu do spakowanej zawartości.

Potężny archiwizator plików

WinRAR (64-bit) może wyodrębniać, pakować i zarządzać plikami o wartości ponad 4 GB. Pliki, które należy zarchiwizować, należy skonfigurować w polu nazwy i parametrów archiwum. To kompleksowe okno dialogowe, w którym można zapisać parametry do wykorzystania w przyszłości. Są one niezbędne, jeśli chcesz zautomatyzować tworzenie przyrostowej kopii zapasowej. Pudełka można także użyć do archiwizacji plików wsadowych DOS, tworzenia skrótów na pulpicie i przechowywania różnych wersji dokumentu.

WinRARx64 może wyodrębnić zarówno pliki RAR, jak i ZIP. Po wybraniu plików automatycznie wyświetli się ich zawartość. Możesz uzyskać dostęp do plików, gdy zobaczysz je w głównym oknie interfejsu. Zobaczysz panel sterowania WinRAR w górnej części ekranu. Tutaj możesz uzyskać dostęp do narzędzi potrzebnych do dodawania, naprawy i ochrony plików. WinRARx64 ma prosty interfejs, z którego początkujący mogą szybko korzystać i rozumieć.

Reklama

Ten archiwizator i ekstraktor RAR został opracowany wyłącznie dla urządzeń 64-bitowych z systemem Windows. Może przetwarzać więcej bajtów niż jego 32-bitowy odpowiednik. Wszechstronny wiersz poleceń i interfejs graficzny pozwalają szybko kompresować i chronić pliki, z dala od intruzów i taktyk phishingowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WinRAR Beta x64, 6.01 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Portuguese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Alexander Roshal

http://www.rarsoft.com/

SHA-1:
149b386a9da1014b55413ab21c00c6cc4c6237e6
Filename:
winrar-x64-601b1.exe

WinRAR Beta x64 dla PC

6.01

Alexander Roshal(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.01 WinRAR Beta x64. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama