Reklama

WinRAR Vista Ultimate dla Windows

64x64

Rarlab(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Recenzja WinRAR Vista Ultimate

WinRAR vista Ultimate jest jednym z wielu narzędzi WinRar dostępnych dla wielu różnych systemów operacyjnych, platform i wymagań komputerowych. Ogólna zasada WinRAR jest taka, że masz tylko 30 dni na wypróbowanie wielu narzędzi do zipowania i rozpakowywania, zanim będziesz musiał uiścić opłatę licencyjną. Pomimo tego, że nie jest najpopularniejszym oprogramowaniem, ma wielu wiernych fanów i zawsze był w stanie uporządkować moje pliki i zaoszczędzić miejsce na dysku twardym. Chciałbym tylko mieć funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych, taką jak ta, której używałem na moim laptopie.

Są inni ludzie, którzy używają najlepszego oprogramowania winrar vista i naprawdę nie mają o nim nic dobrego do powiedzenia. Jeden z użytkowników powiedział, że program robi wszystko oprócz zapisywania muzyki; odkrył jednak, że program zapisuje niektóre pliki, gdy ich potrzebujesz. Inna osoba powiedziała, że w oprogramowaniu brakuje opcji, takich jak możliwość zabezpieczenia dysku hasłem, jeśli chcesz to zrobić. Uniemożliwiłoby to komuś całkowite wyczyszczenie Twojego dysku twardego, jeśli zdobędzie Twoje dane osobowe.

Inni ludzie uwielbiają WinRAR vista ultimate za jego zdolność do konwersji wideo do mnie, co czyni go idealnym dla tych, którzy lubią słuchać muzyki i filmów na swoim komputerze. Konwersja muzyki i wideo jest idealna dla osób, które utrzymują się z przywracania starych taśm wideo. Ci ludzie zwykle mają bibliotekę różnych filmów, które zgrywają na mniejsze pliki i przechowują wyłącznie w celu zdobycia pieniędzy. Przekonwertowane pliki można następnie przenieść na płyty CD lub dyski flash, co pozwoli im zarobić więcej pieniędzy.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
WinRAR Vista Ultimate, 64x64 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows ME,
  • Windows 2000,
  • Windows NT,
  • Windows 98 SE,
  • Windows XP,
  • Windows 98
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Rarlab

http://www.rarlab.com

SHA-1:
5488d2b194cc4fa264d2a5e30494adbd1be59868
Filename:
Vista_Ultimate_64x64.theme.rar

WinRAR Vista Ultimate dla PC

64x64

Rarlab(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 64x64 WinRAR Vista Ultimate. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama