Reklama

Bria Solo Free dla Windows

5.8.3.102651

CounterPath

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Aplikacja komputerowa do telefonów komórkowych

Bria Solo to aplikacja na telefon programowy, która oferuje funkcje komunikacyjne do użytku osobistego. Aplikacja komputerowa została opracowana przez CounterPath Corporation, dostawcę ujednoliconej komunikacji i współpracy dla przedsiębiorstw i innych dostawców usług. Bria Solo oferuje te same możliwości połączeń głosowych i wideo w jakości HD, co jej profesjonalny odpowiednik. Przekonasz się, że funkcje są wyświetlane w prostym interfejsie. Pomoże to przejść ze środowiska telefonicznego do jego funkcji Voice over IP. Bria Solo Free to także zmieniona nazwa i zaktualizowana wersja XLite. Użytkownicy XLite będą teraz musieli przejść na Bria Solo, a także podać CounterPath szczegóły protokołu inicjacji sesji lub szczegóły SIP. 

Funkcje telefonu korporacyjnego

Bria Solo to program dla osób, które potrzebują telefonu programowego we wszystkich swoich urządzeniach. Możesz używać Bria Solo na komputery stacjonarne na komputerach z systemem Windows i Mac OS X. Posiada również wersję mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Wersja Bria Solo dla systemu Windows jest zgodna z systemem Windows 10  tylko. Powinna to być również aktualizacja Fall Creator Update lub nowsza wersja systemu Windows 10 z obsługą tabletów 2-w-1. Warto również zauważyć, że aplikacja komputerowa działa najlepiej na 8 GB pamięci RAM i 600 MB miejsca na dysku twardym. 

Połączenia będą wyświetlane na pierwszym planie aplikacji. Oznacza to, że dzwoniący pojawi się na panelu połączeń. Możesz również otrzymywać powiadomienia push, gdy program działa w tle, ale w tym celu musisz skonfigurować ustawienia. Bria nie uruchomi się automatycznie, jeśli użytkownik do Ciebie dzwoni, a aplikacja nie jest uruchomiona na Twoim urządzeniu. Osoba ta może zdecydować o pozostawieniu Ci poczty głosowej, ale musisz skonfigurować program u dostawcy usług VoIP lub administratora systemu. 

Reklama

Zaawansowane funkcje 

Bria Solo oferuje pięć możliwość prowadzenia wideokonferencji z udziałem sześciu osób oprócz funkcji sześciostronnych połączeń głosowych. Wszystkie konferencje są wyposażone w obsługę 1080p HD i eliminację echa akustycznego. Pozwalają one każdemu użytkownikowi wyraźnie widzieć i słyszeć innych. Zarówno połączenia wideo, jak i audio są obsługiwane przez różne kodeki. Kodeki wideo są następujące: H.263, H.263+ (1998), H.264, VP8.  Dźwięk jest obsługiwany przez więcej kodeków, a mianowicie G.711aLaw, G.711µLaw, G.722, G.729A, G.729B, GSM, Opus, SILK Narrowband, SILK Wideband, SILK Super-Wideband, Speex Narrowband, Speex Wideband, Speex Szerokopasmowy. 

Oprócz kodeków, Bria Solo obsługuje rozwiązania przechodzenia zapory sieciowej STUN, TURN i ICE. W sumie tworzą one prywatną przestrzeń do komunikowania się dla Ciebie i Twoich współpracowników lub znajomych. Te funkcje są szczególnie ważne, gdy udostępniasz ekran lub wysyłasz pliki. Możesz nadal rozmawiać ze współpracownikami za pośrednictwem konferencji błyskawicznych lub czatów grupowych. Jeśli rozmawiacie ze sobą w językach innych niż angielski, Bria obsługuje chiński uproszczony, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski, rosyjski i hiszpański

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Bria Solo Free, 5.8.3.102651 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
CounterPath

http://www.counterpath.com/xlitedownload.html

Bria Solo Free dla PC

5.8.3.102651

CounterPath

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.8.3.102651 Bria Solo Free. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama