Reklama

YACReader dla Windows

9.7.1

Luis Ángel San Martín Rodríguez(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Jeśli kochasz komiksy, to YACReader jest na Twojej drodze! Jest to świetna aplikacja, która pozwala przeglądać kolekcje komiksów przy użyciu pięknych, dostosowywanych, płynnych przejść „komiksowych”.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Obsługa plików: YACReader obsługuje wiele różnych plików komiksowych i typów obrazów. rar, zip, cbr, cbz, tar, pdf, 7z i cb7, jpeg, gif, png, tiff i bmp.
  • Konfigurowalny: obracanie obrazu, tryb podwójnej strony, widok w pełnym rozmiarze, tryb pełnoekranowy, dostosowywany kolor tła, niestandardowy tryb dopasowywania strony, zakładki, wznawianie czytania, cukierki „idź do” i więcej.
  • Dostosowanie obrazu: dostosuj swoje stare komiksy dzięki dostosowaniom obrazu dostępnym w trybie czytania. Użyj suwaków jasności, kontrastu i gamma i ciesz się nowymi żywymi kolorami.
  • Śledzenie postępów: YACReaderLibrary porządkuje Twoje komiksy i śledzi postępy w czytaniu oraz status kolekcji.
  • Tagi (Comic Vine): Pobierz informacje o swoich komiksach z Comic Vine. Tytuł, numer, tom, autorzy i więcej.
  • Wyszukaj: szybko znajdź swoje komiksy za pomocą wbudowanej wyszukiwarki. Bez względu na to, jak duża jest Twoja kolekcja, YACReaderLibrary znajdzie wszystko natychmiast.

Ogólnie rzecz biorąc, YACReader jest naprawdę przydatny do przekształcenia namacalnej kolekcji komiksów w wirtualny. Jest łatwy w użyciu, stosunkowo lekki i ma również towarzysza aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz czytać swoją kolekcję w locie, to YACReader to dobra aplikacja do pięknego organizowania komiksów.

Reklama

Szukasz YACReadera na Maca? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
YACReader, 9.7.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Italian
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 13th 2021
Autor
Luis Ángel San Martín Rodríguez

https://www.yacreader.com

SHA-1:
f08e4e8e80da54875600716b6e1a8832ebf01bfa
Filename:
YACReader-v9.7.1.2009123-winx86-7z.exe

YACReader dla PC

9.7.1

Luis Ángel San Martín Rodríguez(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 9.7.1 YACReader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama