Reklama

Camtasia for Mac

2021.0.8

Tech Smith(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Camtasia Studio dla komputerów Mac to kompleksowe oprogramowanie do nagrywania ekranu i edycji wideo. Zapewnia szereg potężnych narzędzi, dzięki czemu można łatwo tworzyć profesjonalne filmy wysokiej jakości.

Camtasia Studio dla komputerów Mac to w pełni kompleksowe narzędzie, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia profesjonalnych filmów. Interfejs jest bardzo przyjazny dla użytkownika, co ułatwia nawigację, a zaawansowane narzędzia zostały zaprojektowane z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych użytkownikach.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Rejestrator ekranu i kamera internetowa.
 • Importuj obrazy, pliki audio i wideo.
 • Oś czasu wielu ścieżek.
 • Efekty przejścia i animacje.
 • Narracja głosowa.
 • Dodaj efekty audio i wizualne.
 • Funkcja zielonego ekranu.
 • Dodaj elementy interaktywne.
 • Udostępniaj bezpośrednio w popularnych witrynach.
 • 30-dniowa gwarancja satysfakcji.

Reklama

Dzięki Camtasia Studio na komputery Mac możesz nagrywać wysokiej jakości zrzuty ekranu lub importować obrazy, audio i wideo, aby tworzyć profesjonalne filmy za pomocą kilku kliknięć. Ponownie wykorzystaj przejścia, powiększenia i inne efekty, po prostu kopiując i wklejając je tam, gdzie chcesz na osi czasu, lub dodaj ustawienia wstępne do biblioteki do przyszłego użytku. możesz także skorzystać z zaawansowanych funkcji edycji, w tym naciśnięcia klawiszy, ulepszeń i objaśnień ruchu oraz wielu innych efektów.

Edycja Camtasia Studio na Maca 2018 zawiera zupełnie nowe funkcje i ulepszenia wydajności. Obejmuje to konfigurowalne intra, outros i niższe trzecie. Pozwala tworzyć wiele motywów, aby utrzymać różne style uporządkowane i gotowe do użycia w każdym projekcie. Edycja 2018 została również ulepszona, aby zapewnić do 50% szybszy czas renderowania, zapewniając płynniejsze wrażenia.

Ogólnie rzecz biorąc, Camtasia Studio na komputery Mac to kompleksowe, kompleksowe rozwiązanie do nagrywania ekranu i edycji wideo. Posiada bazę ponad 14 milionów użytkowników, w tym niektóre znane firmy, takie jak eBay i American Cancer Society. Dołącz do nich i wypróbuj Camtasia Studio na komputery Mac z 30-dniową bezpłatną wersją próbną lub kup teraz, aby uzyskać 30-dniową gwarancję satysfakcji.

Znajdź tutaj wersję Camtasia Studio dla systemu Windows.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Camtasia for Mac, 2021.0.8 dla Mac
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, July 9th 2018
Autor
Tech Smith

https://www.techsmith.com

SHA-1:
4ca6ea1ab9ac421a2e4279da22924dffd6168833
Filename:
Camtasia.dmg

Camtasia for Mac

2021.0.8

Tech Smith(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2021.0.8 Camtasia for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama