Reklama

Express Zip Free Compression Software for Mac

3.04

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Express Zip File Compression dla komputerów Mac to narzędzie do archiwizacji i kompresji, które pozwala łatwo rozpakowywać, edytować i tworzyć spakowane pliki i foldery do celów rozpakowywania.

Express Zip to szybki i skuteczny sposób na skompresowanie i rozpakowanie plików wszystkich ważnych dokumentów, zdjęć, muzyki i nie tylko.

Reklama

Pod względem wielkości Express Zip jest stosunkowo niewielki i ma mniej niż megabajt. Interfejs jest ... prosty, ale w pełni funkcjonalny i ma wszystkie narzędzia, których większość użytkowników może oczekiwać od programu do kompresji plików. Ikony wyraźnie przedstawiają ich funkcje, a sekcja pomocy jest obszerna, łatwa w nawigacji i w pełni funkcjonalna w trybie off-line.

„Niewiele możemy powiedzieć o ekspresowej kompresji plików Zip, czego nie dowiesz się w ciągu kilku chwil instalacji.

Express Zip jest również kompatybilny ze wszystkimi głównymi typami plików kompresji, takimi jak RAR, ISO i 7Z oraz wszystkimi innymi.

Zaletą tego oprogramowania jest jego funkcja bezpośredniego kliknięcia na dwa kliknięcia, która jest niezwykle łatwa do zrobienia. Archiwizacja plików na dyskach DVD i CD oraz innych nośnikach pamięci również jest dość dobra.

Kluczowe cechy:

  ?
 • Szybko twórz nowe pliki zip.
 • Nagrywaj zarchiwizowane pliki na dyski CD / DVD w celu długotrwałego tworzenia kopii zapasowych.
 • Utwórz lub otwórz zaszyfrowane pliki zip.
 • Wyślij pliki zip pocztą e-mail za pomocą dwóch łatwych kliknięć.
 • Otwórz i wyodrębnij pliki innych archiwów, w tym rar i iso.

Istnieją dwie wersje Express Zip; darmowy i premium, za który płacisz. Przetestowaliśmy tylko darmową wersję i stwierdziliśmy, że jest wydajna i w pełni funkcjonalna, i nie sądzę, że naprawdę potrzebujesz wersji płatnej.

Jedyne, co powiemy o wersji bezpłatnej, to to, że od czasu do czasu będziesz proszony o upewnienie się, że używasz jej do celów niekomercyjnych i zostaniesz poproszony o aktualizację do wersji „pro”. Wyświetla reklamy innych produktów tworzonych przez ten sam zespół projektowy. To powiedziawszy, stwierdziliśmy, że są dyskretne i nie przeszkadzają w korzystaniu z oprogramowania.

Ogólnie rzecz biorąc, Express Zip to w pełni ukształtowane, przyzwoicie wyposażone oprogramowanie do kompresji, które robi wszystko, czego można oczekiwać od oprogramowania do kompresji.

Dla tych, którzy nie wiedzą, „kompresowanie” plików jest sposobem na zmniejszenie lub „archiwizację” plików w taki sposób, że pozostają one niezmienione, ale ich ogólny rozmiar jest zmniejszony. Krótko mówiąc, plik z rozszerzeniem .ZIP jest plikiem skompresowanym i najczęściej stosowanym formatem archiwum na świecie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Express Zip Free Compression Software for Mac, 3.04 dla Mac
Rozmiar pliku:
758.49 kB
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, December 8th 2017
Autor
NCH Software

https://www.nchsoftware.com

SHA-1:
692e8ac1e819e53a2eec22b37215c9bbc4b5f308

Express Zip Free Compression Software for Mac

3.04

NCH Software(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.04 Express Zip Free Compression Software for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama