Reklama

Freac for Mac

2016.11.29

Robert Kausch(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Jeśli szukasz bezpłatnej aplikacji do konwersji dźwięku Open Source i nie przeszkadza ci praca z prostym interfejsem, nie możesz się pomylić z Freac na Maca. Pod standardowym oknem bez kości znajduje się potężny koder konwersji typu open source, który jest w stanie szybko przekonwertować pliki audio na dobry wybór formatów.

Freac na Mac może nie tylko konwertować tablicę plików audio, ale może także zgrywać płyty CD audio. Aplikacja może uzyskać dostęp do internetowej bazy danych CDDB, aby automatycznie wypełnić metadane dołączone do plików multimedialnych, dzięki czemu można je poprawnie uporządkować w bibliotece multimediów. Jest to bardzo przydatne, ponieważ pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na samodzielne dodawanie danych.

Freac na komputery Mac jest również wyposażony w kilka zgrabnych narzędzi i konfigurowalne funkcje, takie jak wbudowany odtwarzacz multimediów o standardowej funkcjonalności; odtwarzaj, wstrzymuj, zatrzymuj i pomijaj następny lub pomiń poprzedni.

Reklama

Podczas zapisywania treści możesz wybrać domyślny katalog zapisywania, wybrać potrzebny koder, zastosować niektóre filtry audio, takie jak górnoprzepustowy lub dolnoprzepustowy, tworzyć różne listy odtwarzania i arkusze cue, instalować wtyczki oraz edytować znaczniki ID3 jako dobrze. W razie potrzeby możesz nawet przetwarzać pliki wsadowo.

Ogólnie rzecz biorąc, Freac na komputery Mac obsługuje szeroką gamę formatów, w tym .MP3, .Bonk, .WMA, .MP4 / M4A, .AAC, .Ogg .Vorbis, .FLAC i .WAV. Ma duży wybór konfigurowalnych opcji i jest dostępny w ponad 36 językach.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Freac for Mac, 2016.11.29 dla Mac
Rozmiar pliku:
33.44 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, December 16th 2016
Autor
Robert Kausch

https://www.freac.org

SHA-1:
039d2f091d26d1664e1e9c914f2b18dfa957e349

Freac for Mac

2016.11.29

Robert Kausch(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2016.11.29 Freac for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama