Reklama

iMyFone Umate Pro for Mac

4.7.0.7

iMyFone Technology Co Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Zdecyduj się na odsprzedaż lub wymianę obecnego iPhone'a, prawdopodobnie wiesz, że musisz wyczyścić urządzenie, zanim kupujący będzie mógł z niego korzystać bezpłatnie. Przywracanie ustawień fabrycznych na iPhonie po prostu nie wystarczy, aby usunąć dane, ale użycie profesjonalnego niszczyciela danych zapewnia bezpieczeństwo informacji bez względu na to, w czyje ręce wpadnie.

iMyFone Umate Pro dla komputerów Mac to kompletne rozwiązanie do oszczędzania miejsca i ochrony prywatności na urządzeniu z systemem iOS. Dzięki iMyFone Umate Pro dla komputerów Mac możesz wyczyścić wszystkie pliki iOS, w tym zdjęcia, filmy, prywatne dane, iMessages i wiele więcej! Możesz nawet usunąć dowolny rodzaj danych; nawet wcześniej usunięte informacje, przez co nie można ich odzyskać.

Reklama

Kasowanie danych na urządzeniu z systemem iOS jest konieczne, jeśli chcesz sprzedawać na starym telefonie w witrynie aukcyjnej lub na rynku online. Czy kiedykolwiek sprzedałeś stary iPhone na eBayu? Twoje aplikacje, zdjęcia, a nawet wyszukiwania Google w telefonie można nadal odzyskać - nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych! Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z elementów przestępczości zorganizowanej, które atakują używaną elektronikę do celów osobistych.

Dzięki iMyFone Umate Pro dla komputerów Mac możesz trwale usunąć wcześniej usunięte pliki. To gwarantuje, że pliki, które już usunąłeś, zostaną na zawsze usunięte. Na stałe. Ta opcja pozwala zobaczyć, jakie dane pozostają na urządzeniu, i upewnić się, że pliki, które wcześniej usunąłeś, nie są już dostępne lub można je odzyskać nawet w najnowszym oprogramowaniu.

Usuń wszystkie dane na stałe, z 0% możliwości odzyskania iMyFone Umate Pro dla komputerów Mac pomaga usunąć wszystkie dane przechowywane na iPhonie, iPodzie lub iPadzie za pomocą kilku kliknięć i sprawia, że nie można ich odzyskać za pomocą żadnego narzędzia do odzyskiwania.

IMyFone Umate Pro dla komputerów Mac nie tylko zapewnia bezpieczeństwo danych, ale może również zwolnić pamięć iPhone'a. Czyszczenie niepotrzebnych plików, bezstratna kompresja zdjęć i dezinstalacja aplikacji innych firm w połączeniu z dużymi narzędziami do zarządzania plikami zapewniają, że Twoje urządzenie z iOS działa tak płynnie, jak w dniu zakupu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iMyFone Umate Pro for Mac, 4.7.0.7 dla Mac
Rozmiar pliku:
19.36 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, January 17th 2018
Autor
iMyFone Technology Co Ltd

https://www.imyfone.com

SHA-1:
6a1c08afed6c08dd6acc2092a0c76fb6771a21e3

iMyFone Umate Pro for Mac

4.7.0.7

iMyFone Technology Co Ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.7.0.7 iMyFone Umate Pro for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama