Reklama

Lightworks for Mac

14.5.0

EditShare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Lightworks stara się oferować „kompletny pakiet do tworzenia wideo”. Dlatego od 25 lat marka jest liderem w dziedzinie montażu filmów. W rzeczywistości został wykorzystany, aby pomóc edytować niektóre główne hity, w tym; Pulp Fiction, The Wolf of Wall Street, The King's Speech i wiele innych.

Teraz Lightworks opracował produkt dla każdego, dzięki czemu każde wideo może wyróżnić się z tłumu. Tak więc, jeśli musisz stworzyć wideo dla mediów społecznościowych, projekt filmu 4K lub YouTube - Lightworks może to umożliwić.

Reklama

Istnieje kilka naprawdę ważnych funkcji w ofercie tutaj. Lightworks jest wyposażony w prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, łatwą edycję i przycinanie osi czasu oraz gotowe do użycia efekty audio i wideo w czasie rzeczywistym.

Edycja wideo dla każdego

Lightworks Free zapewnia wszystkie funkcje wersji płatnej, a jedynym ograniczeniem są formaty wyjściowe. Dla tych, którzy wkraczają do tworzenia filmów, jest to świetna opcja, ponieważ zawiera wiele cennych narzędzi.

Dzięki temu produktowi możesz łatwo i szybko zacząć działać szybko. Ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami łatwo dostępnymi bezpośrednio z osi czasu, nie może być łatwiej! Dostępny jest także ogromny zestaw samouczków i społeczność użytkowników, którzy pomogą w każdym zapytaniu.

Będziesz w dobrym towarzystwie

Dzięki Lightworks możesz edytować jak profesjonalista i uwolnić swój kreatywny potencjał, aby wszyscy mogli go zobaczyć. W rzeczywistości możesz mieć moc nagradzanego oprogramowania do edycji wideo Akademii i Emmy w prostym pakiecie. Możesz więc tworzyć własne arcydzieła!

Nie ma znaczenia, czy szukasz inspiracji, czy chcesz po prostu stworzyć niezwykle dopracowane treści. Możesz mieć bezpośredni dostęp do ponad 100 efektów oraz najlepszej oryginalnej produkcji muzycznej i wideo z Audio Network i Pond5. To tylko uzupełnia fakt, że masz w rękach edycję siły z Hollywood.

Dolna linia?

Lightworks zapewnia dostęp do niesamowitych materiałów audio i wideo bez tantiem. Możesz także korzystać z obsługi szerokiego formatu plików, w tym nośników o zmiennej szybkości klatek. Jeśli jesteś zadowolony, możesz wyeksportować wideo do YouTube lub Vimeo (SD / HD do 4k).

Nie jest zły? Cóż, nie zapominaj, że możesz również ocenić swoją sekwencję profesjonalnie, korzystając z 32-bitowej precyzji GPU i narzędzi histogramu. Nie martw się, jeśli jest to dużo do zrobienia, jest kilka świetnych samouczków Lightworks dostępnych online.

Ogólnie rzecz biorąc, ten produkt może pomóc Ci edytować filmy jak profesjonalny filmowiec. Nie martw się, jeśli jesteś nowicjuszem, interfejs użytkownika został zaprojektowany z dbałością o to, aby był to produkt dla wszystkich.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Lightworks for Mac, 14.5.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
97.97 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Wednesday, April 24th 2019
Autor
EditShare

https://www.editshare.com

SHA-1:
f5115be75dfdfafccfb946d4f697e2b0babe7824

Lightworks for Mac

14.5.0

EditShare(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 14.5.0 Lightworks for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama