Reklama

Mahjong Solitaire Epic

1.45

Apple Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Mahjong Solitaire Epic to jedna z najlepszych gier dla użytkowników komputerów Mac, którzy lubią swobodną grę. Gra jest prosta, łatwa i przyjemna. Ta gra jest przeznaczona dla osób, które potrzebują przerwy od strzelania w głowę w grach akcji lub ścigania się w samochodach w różnych dostępnych grach wyścigowych. Chociaż ta gra jest dość prosta, tutaj pojawia się inny rodzaj gry. Szczególnie spodoba się osobom, które uwielbiają oryginalną grę Mahjong Epic, ponieważ w nowej kontynuacji wprowadzono kilka ulepszonych funkcji.

Mahjong Solitaire Epic można nazwać najbardziej epicką grą w historii dla ludzi, którzy potrzebują prostej, ale wciągającej rozgrywki. Można w nią grać przez kilka minut, aby zrobić sobie przerwę w pracy, a nawet wykorzystać godziny spędzone na graniu w grę i strategię gry. Rozgrywka jest dość wciągająca i zdecydowanie działa dobrze dla graczy. Ma również bardzo piękny i intuicyjny układ. W rezultacie możesz uzyskać grę, która naprawdę jest warta twojego czasu. Przede wszystkim jest całkowicie darmowy. Ma ponad 300 plansz, które możesz wypróbować, a także 23 wspaniałe tła. Masz również szansę, aby go dostosować. Istnieje 7 zestawów płytek i dość relaksujący styl gry Zen, który z pewnością docenią ci, którzy szukają gry na stres.

Istnieje wiele trudnych celów, które możesz ustawić, a nawet masz możliwość otrzymywania nowych łamigłówek każdego dnia, a także zapraszania i zapraszania znajomych do wzięcia udziału w grze. Niektóre z najlepszych funkcji tej gry to grafika HD 1080p oraz fakt, że pozwala ona na synchronizację wszystkich urządzeń za pośrednictwem iCloud. Możesz stać się częścią liderów również dzięki funkcji integracji centrum gier. Za pomocą prostej funkcji „kliknij, aby zagrać” możesz z łatwością grać w tę klasyczną grę. Ponieważ można go pobrać i grać za darmo, z pewnością zapewnia świetny stosunek jakości do ceny.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Mahjong Solitaire Epic, 1.45 dla Mac
Rozmiar pliku:
83.24 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, April 30th 2014
Autor
Apple Inc

https://www.apple.com

SHA-1:
f5fdf82e1d69f2aaa6a06b46bcf8a3c6e34b0b0d

Mahjong Solitaire Epic

1.45

Apple Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.45 Mahjong Solitaire Epic. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama