Reklama

Pages

7.1

Apple Inc(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Pages to odpowiedź na niezwykle popularny program Microsoft Word, z którego często korzystają użytkownicy komputerów na całym świecie. Wraz z wprowadzeniem systemu operacyjnego Mavericks firma Apple próbowała zmienić definicję stron za pomocą pięknego nowego interfejsu, niektórych zaawansowanych narzędzi do edycji oraz kilku świetnych szablonów.

Nowa aplikacja Pages jest elegancka, intuicyjna i ma naprawdę przydatną funkcję współpracy. Dla użytkowników Microsoft Word, a nawet starszej aplikacji Pages, poznanie nowych Pages może zająć trochę czasu, ale zdecydowanie jest warte wysiłku. Jest dostępny bezpłatnie z nowymi produktami Mac i można go kupić osobno lub w pakiecie iWork Suite. Grafika to zawsze obszar, w którym wyróżnia się Apple, co również można zobaczyć tutaj.

Reklama

Apple, jak zwykle, wybrało bardzo wizualny design. Kod został całkowicie przepisany i dostępnych jest ponad 60 nowych szablonów. Interfejs jest atrakcyjny wizualnie. Pasek narzędzi został uproszczony dzięki nowemu panelowi formatu. Nagłówek i stopkę można zastosować bezpośrednio, klikając dokument. Jeśli ktoś ma link do dokumentu, przegląda jego najnowszą wersję lub współpracuje z nią za pośrednictwem usługi iCloud. Obsługa języków została również ulepszona dzięki nowej wersji.

Najważniejsze w Apple Pages jest to, że nie tylko wygląda świetnie, ale także działa wyjątkowo dobrze. Tabele, grafika i wykresy są świetnymi opcjami i ma bardziej ujednolicony format, który może nawet obsługiwać dokumenty MS Word.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pages, 7.1 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, June 29th 2018
Autor
Apple Inc

https://www.apple.com

Pages

7.1

Apple Inc(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.1 Pages. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama