Reklama

Plex Home Theater For Mac

1.4.1.469

Plex Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Plex Home Theatre został zaprojektowany do instalacji na dedykowanym komputerze (dostępne są wersje na komputery PC, Mac i Linux) podłączonym do telewizora i umożliwia dostęp do całej biblioteki multimediów i korzystanie z niego na dużym ekranie. Oferuje wbudowaną obsługę pamięci lokalnej (na komputerze lub pamięci podłączonej do sieci), a także zawartości przechowywanej na serwerze Plex Media Server. Dodatkowo będzie odtwarzać filmy i programy telewizyjne przesyłane strumieniowo od wszystkich głównych dostawców.

Kino domowe Plex pozwala również na łatwe uporządkowanie multimediów według określonych kategorii (takich jak „Programy telewizyjne”, „Komedia”, „Do obejrzenia” ...), dzięki czemu zawsze łatwo jest znaleźć to, czego szukasz. Sprawdza również bibliotekę multimediów i automatycznie pobiera brakujące metadane, takie jak tytuły, daty wydania itd. Z TheMovieDB.

Reklama

Oprócz kilku świetnych funkcji, Plex Home Theater został zaprojektowany od podstaw, aby świetnie wyglądać na ekranie telewizora i jest kompatybilny z większością kontrolerów IR, dzięki czemu jest naprawdę odpowiedni do częstego użytkowania. Może to trochę przyzwyczaić się, jeśli jesteś przyzwyczajony do innego oprogramowania kina domowego, na przykład Plex Home Theater nie obsługuje tradycyjnego użycia przycisków myszy. Ale kiedy już się przyzwyczaisz, nigdy nie będziesz oglądać się za siebie!

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Plex Home Theater For Mac, 1.4.1.469 dla Mac
Rozmiar pliku:
53.67 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, May 21st 2015
Autor
Plex Inc.

https://plex.tv

SHA-1:
e9f36f40bd44ad818bd67e061323f26c7a1003bc

Plex Home Theater For Mac

1.4.1.469

Plex Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.4.1.469 Plex Home Theater For Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama